Didelė šilta snaigė

IMG 011klj1

Ironiškas sutapimas – ši didžiulė, šilta, nepaprastai graži vilnonė snaigė numegzta žmogaus, iš visos širdies nesuprantančio, kam ta žiema išvis žemėje reikalinga, kokia jos nauda ir koks dar grožis?!

IMG 0113

Ši žiemiškų spalvų tikrą snaigę savo raštų grožiu primenanti apvali antklodė daugeliui asocijuosis su gražiausia žiemos dalimi – baltu sniegu, kristalų ornamentais, grafiškais gamtos paveikslais ir jaukuma naumuose, kai gali į tokį šiltą baltą daiktą susisupti. Karštas gėrimas, mezginys ar knyga… tokia yra laimė. O Aušra, didžiąją laimės mozaikos dalį nulipdžiusi, svajoja, kad ta jos snaigė užklotų ją saldžiam žiemos miegui iki pat pavasario…:)

IMG 0115

Megzta pagal E. Zimmermann „PI Shawl” pincipą iš 3 gijų estiškos vilnos. Kai kur 3 gijos fabrikinės, kai kur – prie dvigijo siūlo pridėtas dar vienas plonas, sukuriant subtilų melanžą.

IMG 0118

Spalvynas santūrus – balta, pilka ir vos vos blyksteli gelsva, lyg reta mūsuose žieminė saulė.

IMG 012ii0

Prie pasirinktų tekstūrinių raštų ypatingai dailiai pridera vos banguotas užbaigimas, megztas nekeičiant krypties.

IMG 8553

Antklodė rimto dydžio, ne tik kelius užsikloti – visam jaukiai susisupti.

IMG 8559

Ne man vienai – gražiausia pastaruoju laiku matyta.

IMG 8582

Gal taip ir pamilstama žiema?;)

IMG 8563

IMG 8562

Aušros Grigelionienės megzta antklocė iš estiškos 2 ir 3 gijų vilnos Aade Long 8/2, 8/3 (balta, pilka ir artistic sand), dalis nuotraukų – Vilmos Juzelskienės gražioje jos sodybos aplinkoje.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00