Apšerkšniję lapai

Simboliškai užbaigėm praeitus metus svarbiu jiems akcentu, o naujus pradedam naujienom – dvispalviu anglišku stulpeliu, viena populiariausių šiuo metu technika. Rodyta ji MZ dienoraščio puslapiuose ir anksčiau, bet kursai, kaip ir megztinių, šiais metais bus pirmą kartą.

IMG 0561

Seniai suplanuotas projektas, tik vis atidėliojamas, kol pagaliau artėjantys dvispalvio angliško stulpelio kursai tapo puikia proga imtis mezgimo.

IMG 0574

Kas man labai šitoje technikoje patinka, jog gali derinti panačių storių visai skirtingus siūlus, skirtingų spalvų, faktūrų, margumo. Susidėjau šiam modeliui derinį iš pačių idealiausių siūlų kepurei – švelnučio kaip pūkas Cashmere Queen ir subtiliai spalvoto Shinkiro, kurį tamsiai pilkas pagrindas vykusiai paryškina.

IMG 0567

Šviesūs lapų kontūrai yra paradinėj kepurės pusėj, bet ir tamsioji turi savo gražumo. Truputį prailginau kepurę, kad vos vos padribus būtų, bet raštas kartu su siūlais bevelija išdidžiai pūpsoti;). Toks švelnios medžiagos tvirtumas nustebino.

IMG 0555

Originalus modelis buvo megztas baltais siūlais tamsiame fone, tai ir pavadinimas labai tiko. Mano lapai dar mena rudenį, dar visos spalvos neišblukę, tik vos vos rytinio šerkšno pabalintos…

IMG 0577

Kepurė megzta iš Cashmere Queen 9205 ir Shinkiro 9. Modelis – „Frost on Leaves„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00