Svajonių megztinis

Koks madingas ilgas susiaučiamas megztinis, lengvai gali pasitikrinti pažvelgęs gatvėje į jaunas merginas. Dažniausiai sutinkami, aišku, ne rankom megzti, ir visai ne unikalūs, bet kad visiems drabužių gamintojams toks modelis  pasirodė būtinas kolekcijose, liudija tikrai ypatingą populiarumą. Mezgantys žmonės, aišku, turi žymiai didesnį ir turtingesnį pasirinkimą nei siūlo visos pasaulio parduotuvės. Tu gali pats išsirinkti siūlus ir modelį, viską, iki pačių menkiausių detalių, kad masiškai populiarus rūbas būtų tavo ir tik tavo.

IMG 4204

Vieną tokį žiemą nusimezgusi ir vos sulaukusi pavasario, kada galėsiu su juo be palto eiti į gatvę, jau kelintą mėnesį vis mintijau apie antrą, tik konkretus modelis dar buvo neaiškus ir miglotas, kol vieną gražią dieną į parduotuvę įėjo  Dalia su savo nauju megztiniu. Lyg filmą žiūrėtum, matai, kaip atsidaro durys ir pro jas įžengia kuo realiausią pavidalą įgavusi iki šiol rūkuose skendėjusi tavo vizija. Vienintelė smulkmena, kad svajota buvo apie save…;)).

IMG 4216

Įdomiausia, kad šis populiarus modelis visai nėra naujiena, bet net nesvarsčiau jo kaip galimybės – kiek mačiau numegztų, nė vienas nekrito į akį.  Dalios parinkti siūlai, kurie ir margi, ir vienspalviai tuo pat metu, ir nepaprastai jai pritikęs rūbas sukūrė kažkokią magišką trauką, net nepamenu, kada paskutinį kartą žiūrėjau į žmogų ir taip norėjau to paties.

IMG 4218

Daugelio numegzti vienspalviai modeliai atrodė nuobodokai, o šiam turtingam ir spalvom, ir tekstūrom siūlui, tik tiek detalių ir tereikėjo, kad būtų gražus ir įdomus, bet išieškotas ir neperkrautas.Vienodai gražiai atrodo tiek gerų, tiek išvirkščių akių plotai, o lengvai besiraitantys kišenių ir apykaklės bei priekio kraštai suteikia žaismingo „netvarkingumo”.

IMG 4219

Megztinį šį kaip ir visas populiarias versijas galima nešioti tiek prasegtą, tiek prireikus susisiauti

IMG 4220

ar susisegti žiogeliu bei sage.

IMG 4225

O ši rimta nuotrauka turi pademonstruoti, kaip labai prie naujo megztinio tinka Kristinos auskarai. Nes labai rimtai tinka.

IMG 4206

Dalios Liepuonienės megztas megztinis iš Noro Arale 121, modelis – „Snowbird„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00