Tas pats modelis, tas pats siūlas – du skirtingi variantai

Prasegamas šiltas megztinis  yra geras visuomet, o šiltesniais orais tiesiog nepamainomas, nes lengvai prisitaiko prie kintančio oro: sušąlam – užsisegam, sušylam – prasisegam ar nusirengiam nesujaukdami šukuosenos.

image mediumge2i

Mrs. Garter – ne naujiena MZ dienoraščio puslapiuose, bet šiandieninis įrašas išskirtinis. Dizainerė sukūrė dvi to paties modelio versijas – ilgą ir trumpą. Ir abi galite šiandien apžiūrėti ir palyginti, numegztas iš vieno ir to paties siūlo – Rowan Colourspun. Abiejuose megztukuose suderinti du giminingi atspalviai.

image mediunnnm2

Ilgoji Židronės versija nuo Dalios trumposios skiriasi ne tik ilgiu, bet ir susegimu. Rausvo megztuko užsegimas eina per vidurį,

IMG 3182

o trumpoji Dalios versija turi sagas šone.

IMG 3173

Ir spalvos Dalios suderintos ne pagal modelį, o pagal ją pačią. Per vidurį šviesiai pilkas siūlas susidryžuoja su kitu atspalviu ir nutamsėja į apačią tiek pagrindinėje dalyje, tiek rankovėse.

IMG 3178

Nuotraukos mūsų labiau linksmos ir tamsios (toks jau buvo metas, kai nelabai prašvisdavo…;)) nei informatyvios, bet tikiuosi, tai nesutrukdys pajusti visą šio modelio gerumą.

IMG 3172

A, dar pamiršau ypatingai patogų įstrižinį rankovių įstatymą. Pridedam balų.

IMG 316jj0

Rausvas megztukas megztas ir fotografuotas Židronės StankevičienėsRowan Colourspun 272 ir 274. Pilkas megztukas megztas Dalios LiepuonienėsRowan Colourspun 276, 277, abiejų modelis – „Mrs. Garter„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00