Pavasaris vyriškai

Tęsiam lino ir vilnos temą vyriškai. Alb lino skiriasi nuo vakarykščio Leinen Los savo sudėtimi (lino jame tik 15%), storiu (100g ~ 400m), jis jau verptas, ne veltas, abu turi tik bendrą balintą prancūziško lino šarmą, kuri puošia tiek natūralias Linen Los, tiek gaiviai dažytas Alb lino spalvas.

DIMG 0630O vyriškiai prie šito siūlo –  ne atsitiktinumas. Modelis šiandien tik vienas, nes – taip pat ne atsitiktinumas;) – didžioji vyrijos dalis daug mieliau nešioja nei pozuoja ir sunku juos apsirengusius pagauti bei priprašyti pasirodyti, tačiau Alb Lino siūlas yra vienas pačių populiariausių pasirinkimų vyriškiems megztiniams. Nenuostabu, nes atitinka daugelį keliamų reikalavimų. Yra pakankamai švelnus, pakankamai tvirtas, nekeičia formos, netįsta, nesitraukia, yra pakankamai plonas, kad tilptų po viršutiniu drabužiu, ne per karštas, turtingas, bet ne per margas ir turi visą gamą tikrai vyriškų spalvų, tiek spalvų mėgėjams, tiek jų vengiantiems.

IMG 06h33

Ši žalia – nešiotojo pasirinkimas,  visa kita – mezgėjos išmonė ir meistriškumas. Mėgstami Evelinos langai, gražiai apžaisti išvirkščių ir gerų akių deriniu, pereinantys į kraštus bei saugantys mezginį nuo rietimosi ir lyg gražus rėmelis apvainkuojantys lygius plotus, patogios reglano rankovės. „Man lyg ir nieko „blatno”, sakiau, kaip „šiauduose išsivoliojęs”, o Gintas sako, kad jam tiesiog „prilipo”. :)”

IMG 063g2

O kas liko, tai dėl… kepurės. Dvigubos, patogios, santūrios su labai gražia pabaiga.

IMG 063hh

Evelinos Drazdauskienės mezginiai ir nuotraukos. Siūlai – Alb Lino 6165.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00