Megztukai iš plono tvido

slanted5 medium2

Atkeliavus naujam siūlui visada nevalingai imi galvoti apie mezginius, dėliodama kamuoliukus į lentynas svarstai, kokie gi gražūs ir smagūs daiktai iš jo atsiras. Su mažaisiais Rowan fine tweed kamuolėliais – keli nauji megztukai.

slanted6 medium2

Tų kamuolėlių yra tiek daug spalvų ir siūlas taip puikiai „limpa”, taip ir prašosi raštuoti ir marguoti. Atsitiktinumas, kad visi mano šiandien surinkti megztukai yra beveik vienspalviai, santūrių spalvų ir klasikinių siluetų? Britiškas stabilumo ir klasikos poveikis?

slanted4 medium2

Dailus ir patogus susegamas Jurgos megztukas su super įspatytomis rankovėmis, keliais vos matomais dryželiais ir subtiliu paliemenavimu nugaroje tiks ir prie svečio, ir prie pečiaus, t.y., ir šiom dienom, ir prie vasarinių šortukų, kaip matot:).

slanted2 medium2

ss1 medium2

Panašus (net spalva beveik ta pati!) Jolantos megztukas, toks pats gerulis susagstomas prie visko.

IMG 9187

Tik jai būdingas preciziškas konstravimas ir nepriekaištingas atlikimas.

IMG 9194

Įdomu, kaip šis nelygus siūlas atsiskleidė tekstūriniame rašte, nė kiek  jo nesunaikindamas, tik suteikdamas meniško netolygumo.

IMG 9195

Ir dar viena vos matoma, bet man labai labai vertinga detalė. Viršutinis ir apatinis sluosniai – abu megzti. Juos skoningai suderinti – aukščiausias pilotažas!

IMG 9186

Renatos užmestukas kiek iškrenta iš klasikinio megztuko stereotipo, bet į bendrą kompaniją jis puikiai įsipaišo savo universalumu.

IMG 1813

Galima nešioti paleidus skvernus, galima susisegti juos sage.

IMG 1827

Visas dailutėliai sustatyta, sutvarkyta, subtilus tekstūrinis raštas juostom keičia lygų tvido audinį.

IMG 1834

Iš esmės toks pat universalus drabužis, tik pagavęs naują vėją. Sluoksniuoti mėgstančiam žmogui – lengvas, šiltas, jaukus. Taip prilipęs garderobe, kad Renata ruošiasi megzti kitą tokį patį, tik lininį. Ir skristi su juo į šiltus kraštus.

IMG 1822

Aš šį siūlą taip myliu, kad mezgiau iš jo ne vieną, ir ne du daiktus. Man tai – retenybė, nes tiek norų ir tiek galimybių išbandyti vis ką nauja. Jau nekalbant apie aksesuarus, turiu ne vieną megztinį iš šio tvido.

1-IMG 0489

Šis – lietuviškai jau perkrikštytas Stasiu – man išskirtinai žieminis. Ne tiek dėl šilumos, ji man ir kitais sezonais netrukdo;).

1-IMG 0505

Kažkas jame – spalvos? raštai? nuotaika? – seka man stebuklingą, švarią žiemos pasaką…

1-IMG 0507

Pirmasis megztukas megztas ir fotografuotas Jurgos P.R., modelis – „slanted Sleeven„, siūlai – Rowan fine Tweed 360 ir 364. Antrasis rusvas megztukas – Jolantos Žilinskienės, pačios sugalvotas modelis, siūlai – Rowan fine tweed 361. Mėlynas megztukas megztas Renatos Blackutės, taip pat iš galvos, siūlai – Rowan fine tweed 382. Paskutinio megztuko modelis – „Stasis Pullover„, siūlai – Rowan fine Tweed 380 ir 365.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00