Vasarinis užmestukas

Vakar parduotuvėje su mezgėjom pašnekėjom apie orus, tai ėmiau galvoti, kad gal klimatas mūsuose tikrai radikaliai keičiasi. Po vėsių rytų ir naktų periodų vėl grįžo totalinis karštis net vėlų vakarą – kur tai matyta rugpjūčio pabaigoje??? Šiandieninis apsiniaukęs rytas ir lietaus imitacija vėl gražino viltį, kad megztų drabužių mums visgi reikės…:).

watermarked-IMG 2870

Bolero yra nuostabus reikalas lengvai vėsai. Prie suknelės ir prie kelnių. Puošnu, šilta, stilinga ir nė nekvepia žiemos garderobu:). Kai Tomas su žmona rinkosi siūlus šiam mezginiui, pakalbėjom, kad bus vasarai. Kuriai nors… „Šiai!” – pasipiktinau ir Tomui teko prižadėti, kad bus šiai. Nuotraukas gavau beveik rugpjūčio viduryje ir turiu uždėti šiam pažadui riebų pliusą – vasara pas mus, kaip pamenat, ir prasidėjo rugpjūtį. Lyg dar ir nežada baigtis, tai šis užmestukas dar turės laiko džiuginti savo šeimininkę.

watermarked-IMG 2885

O istorija labai trumpa: „noriu, kad būtų paprasta ir be jokių „navarotų” – tad teko nusileisti ant žemės ir … numegzti ;). Dėl paprastumo aš tai suabejočiau (kaip tik vakar su Virginija apšnekėjom, kaip „lengva” megzti gerų ir išvirkščių akių raštus, ypač pirmyn-atgal), bet rezultatas gaivus, vasariškas ir labai nešiotinas.

watermarked-IMG 2888

Tomo Karavaičio megztas užmestukas ir nuotraukos. Siūlai – Cotton Eco 02, 52.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00