Tikros vilnos kojinės

Mano meilė vilnai niekam nėra paslaptis, laikau ją vienu unikaliausiu, geriausiu sveikatai mūsų kraštuose ir draugišku aplinkai pluoštų ir nedvejodama siūlau mezgėjams ją visokiausių rūšių, apdirbimų, storių ir švelnumų. Su viena vienintele išimtimi – kojinėms. Kokios rūšies, sukimo, švelnumo/šiurkštumo, storumo būtų vilna, kaip kietai ir tampriai ją sumegztume, nuo skylių pačioje artimiausioje ateityje mus gali apsaugoti tik tie 25% poliamido, pridėto prie vilnos, specialiai kojinėms skirtuose siūluose.

1-full1 medium

Kiek begražbyliaučiau apie būsimas skyles, kiek bevaikyčiau nuo vilnos krepšių mezgėjas kaip perekšlė višta ančiukus nuo vandens,  karts nuo karto karto vis koks neklusnus paukštukas tik plumpt į vandenį ir plaukia pačių šilčiausių kojinių ieškoti. Prieš šį argumentą bejėgė net vargšė višta ant kranto – kojininiai siūlai tikrai šiltesni tik už skyles.

1-full3 medium

Pasižiūriu į numegztas vilnones kojines ir turiu pripažinti, kad tos skylės turbūt labiausiai gasdina tik mane pačią. Gitana visai neseniai mezgė kojines su vilkais jų stebėtojui. Pradėjusi kelti mezginių nuotraukas, apsižiūrėjau, kad tokios pat kojinės tam pačiam vilkų stebėtojui jau buvo numegztos praeitą žiemą, tiksliau, jos pabaigoje. Sakykit, kiek dienų (ar naktų) žmogus gali stebėti vilkus nuo vasario pabaigos, kad kitą rudenį jam vėl reikėtų naujų kojinių? O ir vilkus stebint ramiai reikia būti, įsivaizduoju, sėdėti kaip pelei po šluota, o ne bėgioti su šiltom vilnonėm kojinėm trinant padus.

1-w2 medium

Girdėjau gandus, kad Dalia numezgė vienam žvejui kojines iš tos pačios Sirri vilnos, šis džiaugėsi, kad tokių šiltų kojinių gyvenime neturėjo. Nuotraukų, kaip suprantate, nėra. Mezgė ne prieš savaitę, tai ir fotografuoti akivaizdžiai jau seniai nėra ką.

1-w4 medium

Juokingiausia, kad visos čia rodomos kojinės yra megztos žmonių, su kojininiais siūlais puikiai susipažinusių, juos vertinančių ir naudojančių.

1-022 medium2

Bet kai vyras padovanoja puikią kojinių knygą, ar nenusipelno jis vieno iš modelių, numegzto ne pagal taisykles, o iš šiltos šiltos vilnos?

1-kkll

Arba kojinės, numegztos Jane Austin laikų vyriškų batų įtakoje, ar galima jas megzti su poliamidu nesuardant stilistinės vienovės?

1-G Kojines medium2

O kojinės tokios paslaptingos profesijos atstovui kaip bitininkui?

1-1

Žmogui, užsiimančiam tokiais tikrais dalykais.

1-4

Edita, tiesa, kulną, atnarą ir pirštus praturtino plonyčiu elastiniu siūlu. 

1-6

Bijau, kad konkurencijos su poliamidu ir tvirtu 4 gijų sukimu jis neatlaikys, bet ar tikrai gyvenime patys geriausi dalykai tie, kurie ilgiausiai tveria, didžiausi išauga ir reikalauja pačių mažiausių pastangų tiek gaminant, tiek prižiūrint?

1-5

1-8ggg

Pirmos dvi poros megztos Gitanos GricienėsSirri 5/2 32 ir 20, antroji pora – iš Sirri 5/2 28 ir tamsiai mėlynos Aade Long 8/3, vilkų schema – „Howling wolves chart„. Trečioji pora megzta Eglės MažeikienėsSirri 5/2 20 ir 32, modelis – „Route 66„.  Ketvirtoji pora megzta Eglės LašinskienėsSirri 5/2 28 ir C2, modelis – „Hessian Boot Socks”. Pora su bitutėmis megzta Editos JankevičienėsSirri  5/2 31 ir 32. Nuotraukos autorių.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00