Zigzagai

Kam, sakykit, žmogui reikalingos atostogos, jei ne visoms idėjoms realizuoti, svajones išpildyti ir… pabaigti visus numestus mezginius, ypač tuos, didžiuosius;)?

1-IMG 5226

Megztuko idėja gimė kartu su nauja siūlų siunta. Tvidą ir zigzagus myliu seniai, o čia dar tvidas tokių neįprastų spalvų pasirodė! Ir zigzaginis megztukas „Ravelry„. Aš neatsitraukus nuo kasos greitai greitai spalvas susidėjau ir pradėjau. Kokių tik „komplimentų” neišgirdau eigoje – daugelį mano spalvų derinukas sužavėjo! Trenktas ir kaimiškas – švelniausi;). Bet aš niekada nesikračiau nei vieno epiteto, nei kito ir sėkmingai būčiau pabaigus megztuką tą pat vasarą, jei būčiau kaip normalus žmogus nusimezgus pavyzdėlį ir paskaičiavus. Ne, aš numezgiau priekį ir nugarą iki pažastų, sukišau galus(!!!) ir tada tokį visą jau neapipešiotą prisidėjau. Trūko vieno zigzago. Čia vieta moralui – megzkit pavyzdėlius ir skaičiuokit. Nesukaišę galų!

1-IMG 5200

Greitai išardžiau ir pradėjau iš naujo. Ardymas visada yra rimtas siūlų išbandymas ir man labai patiko, kaip šitas tvidas elgėsi – nė ženklo, kad ardytas skirtųsi nuo naujo. Toks pat lygus, minkštas ir malonus. Tik per savo tingėjimą daryti taip, kaip reikia, nebespėjau su rudeniu. O į žieminių drabužių kategoriją šis megztukas akivaizdžiai nepateko. Plonas, lengvas, vasaros vaikas… Atidėjau. Kitai vasarai. Galėjau atšilus orams griebti ir pribaigti, bet tam reikėjo truputį daugiau laiko nei valandėlė darbo dieną, nes nors šauk neatsiminiau, ką ten dariau, ką buvau sugalvojus ir suskaičiavus. Tokiems reikalams kaip tik yra atostogos.

1-IMG 5246

Šią vasarą man norėtųsi pridėti dar vieną zigzagą. Todėl dar vienas moralas – neatidėliokit mezginių (ypač drabužių) labai ilgam. Per daug vandens nuteka.

1-IMG 5212

 Megztukas megztas iš Regia Trend & Classic Tweed 9061, 9062, 9065, 00002, sagos – Union Knopf.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00