Dar vienas maišas

Šis maišas ypatingas – labai jauno Kalėdų senelio. Ir tokio pavydėtinai organizuoto, kad jau lapkričio viduryje turėjo numezgęs didžią dalį dovanų – ir visa tai su mažu nykštuku pašonėje:). Mažojo garderobas – atskira tema, šiandien – šventiniai mezginiai.

Sideways Cowl

Švelnus ir puošnus kaklas tetai,

Leaf Lace Cowl

kaklo apsuktukas  anytai,

Leaf Lace Cowl

minkštas ir besvoris debesėlis…

Leaf Lace Cowl

Dviguba nenusakomo šiltumo kepurė vyrui,

Dviguba kepurė

viena pusė – iš jau savaime labai šiltos Sirri vilnos, kita – iš plonos Alpacos. Su tokia kepure nors į šiaurę ar Ameriką – jokie šalčiai nebaisūs.

Dviguba kepurė

Dailus šalikėlis mamai:

Lace Texture Scarf

Šis šalikėlis buvo vienas pirmųjų mezginių iš naujai atvykusio Noro „Arale” siūlo, smalsu man buvo pačiai be galo pamatyti.

Siūlai

Ieva prie Noro Arale priderino dvigubą „Baby Alpaca Silk” siūlą – jis paakcentuoja neįprastą šalikėlio konstrukciją.

Lace Texture Scarf

Vienas jo galas megztas tiesiai, o kitame gale vienspavė dviguba „kišenytė”, pro kurią tas tiesus galas prakišamas. 

Lace Texture Scarf

O prie šalikučio dar yra tų pačių siūlų kepurė:

Lace Texture Scarf

O dabar – pati mano mėgstama dalis. Kiek kartų mes, tikrai nemažai mezgančios, atsiduriam batsiuvio be batų rolėje! Šis Kalėdų senelis – ir čia išimtis.

kepurė su bumbuliuku

Iš siūlų, likusių nuo mamos komplektėlio, išėjo puiki kepurėlė sau.

kepurė su bumbuliuku

Vienspalvis pagrindas su Noro juostele ir nertu bumbuliuku, o bumbuliukui dar parašytas receptas!

kepurė su bumbuliuku

Žinoma, toks įrašas labai tiktų lapkričio viduryje kai kurių apsimiegojusių svajoklių pabakinimui, bet lapkritį nevalia rodyti kalėdinių dovanų, o Naujais metais, riba, kai norisi ką pakeisti ir pagerinti, tikiuosi, tos organizuotumo ir bestresio džiaugsmingo mezgimo sėklos kris į tikrai vaisingą dirvą:).

kepurė su bumbuliuku

Visas maišas – nuotraukos ir mezginiai – Ievos Šimkutės-Pilelės, daugiau apie kalėdines dovanas galite pasiskaityti čia. Pirmasis violetinis kaklas megztas iš BabyAlpaca Silk 6347, modelis – „Sideways Cowl„, šalikėlis-debesėlis megztas iš Rowan KidSilk Haze 666, modelis – „Leaf Lace Cowl”. Kepurė vyrui megzta iš Sirri 5/2 (32) ir Drops Alpacos 607 ir 7238. Komplektėlį mamai sudaro kaklašildis „Lace Texture Scarf” ir kepurė „Wurm”, siūlai – BabyAlpaca Silk 8108, Noro Arale 101. Iš tų pačių siūlų numegzta ir kepurytė sau su Noro kliacku:).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00