Ruduo ar pavasaris?

Kuestenstreifen

Viskas priklauso nuo konteksto, tiesa? Pažiūrėkit į du beveik vienodus megztinius: Labai vyriškas ar labai moteriškas? (Savo dukrai turėjau kvailumo parodyti pirmąjį variantą, kuris buvo sutiktas pakeltu kalaviju: „Tu ką, man sūlai tokį vyrišką megztinį???”. Sūnui, pasimokius, neparodžiau antrojo…;))

Kuestenstreifen

Šį tokių „rudeniškų” (man ir dabar) spalvų komplektą G mezgė praeitą pavasarį: „gana tų žiemiškų mezginių, bet spalvos juk pavasariškos: tulpių, našlaičių ir krokų žiedai bei jų lapų žaluma. Tik tai ir regiu skaroje. Nebenorėjau horizontalių spalvų perėjimų, nes skarai platėjant jie siaurėja ir pilnai nebesimato ilgų perėjimų siūlų grožio. Pasirinktas variantas  labai atitiko mano išsivaizduoją rezultatą.”  

Spalvotas komplektas

O laiško pabaigoje pridūrė apie savo naują komplektą: „dabar man jis pavasariškas, o kai ateis ruduo, olandiškų tulpių nebeprimins, bet susilies su spalvotais lapais ir žolynais ir asocijuosis su violetinėmis morkomis, kurios man vis dar neįprastai gražios , oranžinėm šaltalankių uogomis ir spanguolėmis…sniege…” . Va tą turtingą ir sodrią rudens paletę čia ir matau:).

Akių negaliu atitraukti nuo tų morkinių pirštinių (nesvarbu, kokios veislės, violetinės ar oranžinės;)). „Fantastinės pirštinės gavosi, pati nesitikėjau. 1 spalvos perėjimas – viena pirštinė. Lengva planuoti. Gražiai apgula rankas (prieš skalbimą taip nepasirodė), plonos ir šiltos. Nuotraukose, žinoma, nieko nepavyksta daug perteikti. (Nesąmonė – mano pastaba). Esu sužavėta 8/1 plonuoju siūlu. <…>. Bus dar tęsinys iš šios sruogos. Viena sruoga, o kiek spalvoto malonumo…”

O tęsinys pasirodė besanti štai tokia džiaugsminga beretė! „…kai prireiks žiemą ryte sniegą nusikasti, tada ir išlėksiu su nuotaika spalvota galva, kaip koks vitaminų užtaisas kaimynams”.

Spalvota beretė

Na, toks komplektėlis gali ir nelaukti sniego, pats tas dabar. Ir nebijokit, kad siūlas plonas, estiška vilna yra labai šilta.  O plonas siūlas ne tik skalsus (beretei sunaudota 28g, pirštinėms – 23g), bet ir maloniai lengvas.

Spalvota beretė

Susižavėjusiems – receptas:).

Spalvota beretė

G megzta komplektas, nuotraukos ir pastabos. Skaros modelis – „Kuestenstreifen”, pirštinės ir beretė – pačios kūryba. Siūlai – Aade Long 8/1 artistic (festival).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00