Pats pirmasis!

Naujai atkeliavę Noro siūlai sužadino ne vienos mezgėjos smalsumą, bet po pirmojo apžiūrėjimo siūlų klausimų ne sumažėjo, o padaugėjo, nes siūlai siūlais, o mezginiai? Patys Noro siūlai jau pažįstami, ar jie ritėse, ar kamuoliukuose patiekti, charakteris ir stilius nesikeičia, bet naujos rūšys ir naujos spalvos… Kas žengė pionierių gretose, kas smalsiai laukė pirmųjų mezginių.

Su vėju!

Aš buvau ir ten, ir ten. Pradėjau ploną dryžuotą šalį ankstyvam rudeniui iš „Stained Glass” su pilkšva „Fine Wool” ir tuo pačiu išsižiojus laukiau, kas kaip ir ką. Ir sulaukiau! 
Kad bus gražu, tikėjausi, nors gavosi dar gražiau, nei tikėjausi. Bet taip greitai, tai nesitikėjo niekas!!! Tik pati Jolanta, nusipirkusi siūlus ketvirtadienį, o šeštadienį (tos pačios savaitės!!!) jau visam gražume pozavusi Pociūnų oro uoste. Tokiais atvejais labai džiaugiuosi, kad nedirbu kokiame paslaugiame prekybos centre ir man ant nugaros neparašyta „Klauskite ir jums atsakysiu”. Neklauskite manęs, neatsakysiu.

Su vėju!

Megztukas lengvas kaip pūkas, jam ir atskirai numegztam kaklui sunaudota tik 170g siūlų! Plonas, bet šiltas ir tokių pat spalvų, lyg nuo medžio nukabintas – tobulas drabužėlis šiom dienom:).

Su vėju!

Simbolinės nuotraukos – kur daugiau fotografuotis reaktyviniu greičiu mezgančiai mezgėjai, jei ne prie pačios greičiausios transporto priemonės!

Su vėju!

Jolantos Kasteckienės megztas megztukas ir kaklas bei nuotraukos. Siūlai – „Stained Glass” 28.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00