Skarų paradas

Sausio 21d. vykusių skarų kursų rezultatai – šilti ir labai gražūs:).

Alina M. suderino savo skaroje du giminingus Delight atspalvius: pilkšvai rausvi lapai (05) su rausvai violetiniais žiedais (06).

Lapų skara

Viltės Janušauskaitės skara iš latviškos Ogrės vilnos:

Lapų skara

Megzti skarą pirmą kartą iš tamsaus ir dar iš trijų siūliukų sudėto siūlo nėra lengva, bet mes neieškom lengvų kelių;), ieškom gražių… O tokia skara ne tik idealiai tinka prie numatyto paltuko, bet ir visam gražume atskleidžia kiauraraštį. Viltė prarado mezgėjišką susidomėjimą skara, kai tik buvo pabaigta ir išblokuota, dabar ji iš mezginio rango perėjo į drabužių kategoriją ir jau spėjo apsimurkšlinti leisdama dienas ant kaklo:).

Lapų skara

O KAI KAS susidomėjimo neprarado! Ne tik neprarado, bet užvedė net atskirą aplanką. Skarų raštams! Jurgita Demeškienė, praėjus tik mėnesiui po kursų, jau gali pademonstruoti ne vieną, ne dvi ir net ne tris skaras!! Ta pati Jurgita, kuri šeštadienio rytą jaudinosi, ar jai išeis, nors mezga visą gyvenimą, daug ir įvairiai, pirmadienį (!) jau su didžiausiu entiuziazmu atėjo rinktis siūlų kitai skarai.

Lapų skara

Šita rausvai pilka skara iš Drops Delight 05 yra antroji, pirmosios – iš švelniai rožinės alpakos – kol kas niekaip nepavyko nufotografuoti.

Lapų skara

Rusvo Delight (02) skara:

Lapų skara

Nedidukė labai pavasariška skarelė iš Zauberball 2079″Gėlių kalba”:

Gėlių kalba

Jurgitos megztomis skaromis susižavėjęs ir vyras, kuriam žmonos mezginiai tikrai ne naujiena. Ir vakare, sumigus mažoms dukrelėms, išblokavus „eilinę” (hm, hm) skarą, ryte ji sulaukia įvertinančio žiūrovo skambučio: „Kaip gražu!”. Jau vien dėl to smagu būtų megzti;)… Apie drauges ir nekalbu, jokios nuostabos, kad moterys tokius dalykus vertina ir jais džiaugiasi. Viena draugė, užsisakiusi sau skarą, užklausta apie dydį, prašė „kuo didesnę, nes antros prašyti nebeišdrįsiu…”.

Gėlių kalba

Ingos Davydonienės megzta melsva migla iš Drops KidSilk 11. Ir taip pat ne vienintelė! Kita jau iškeliavo į Lietuvos pasienį labai brangiam žmogui.

Lapų skara

Julitos Voverytės megzta skara iš plonytės estiškos vilnos (Aade Long 8/1), kvepianti vasara, vandeniu ir gėlėmis:

Skarų paradas

Kažkaip mezgiau ją aš vasaros vakarams, o ir siūlai vadinasi Levandos, tai net vasarinę suknelę išsitraukiau fotosesijai:). Nes kaip daugiau perteikt tas levandas, kai už lango sniego kalnai pūpso:). Žodžiu, kas ruošia vasarą roges žiemai, o kas žiemą jau vasarai rengias:)”

Skarų paradas

Vilijos Gaižauskaitės labai pavasariška skara:

Lapų skara

„Siūlus išsirinkau labai spontaniškai.. norėjau tik kad būtų šiek tiek šviesiai žalio.. Po ranka pasitaikė estiška vilna nr. 8/2. Siūlas tarsi skirtas šiltai močiutės skarai – storas, šiltas ir kandantis… Kad spėčiau numegsti, laikiausi griežto režimo. Kai dukrytė nueina saldaus pietų miegelio, aš jokiais kitais darbais neužsiėmiau, tik mezgiau. Taip beveik kasdien po 2val. beveik 3 savaites. Šiek tiek bijojau, kad reikia vis stebėti raštą, bet toks mezgimo būdas pasirodė puiki meditacija ir spalvų terapija. Skaros spalvos norom nenorom kuždėjo apie pavasarį, nors už lango buvo -30… Tad skarą įamžinau ten, kur dabar ankstyvas pavasaris…

Šiltos saulės ir žalumos akyse…”

Lapų skara

Linkiu Jums visiems to paties kartu su Vilija! Labai dėkui už tokia gražias skaras – visus kviečiu pasigrožėti ir pasidžiaugti, o ryt trauksim burtus ir viena laiminga mezgėja gaus vertingų mezgimo patarimų knygą. Ikvėpimo!

Lapų skaros modelis sukomponuotas iš Evelyn A. Clark knygoje „Knitting Lace Triangles” pateiktų raštų.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00