Lietuva – riešinės – Japonija

Riešinės – penktadieninio susitikimo MZ tema. Irenos Juškienės niekam, mezgančiam riešines, pristatinėti nebereikia, jos darbai – mūsų duona kasdieninė… Šalia – dvi viešnios iš Japonijos.

Susitikimas

Yuka Sudo, turinti Sapore šiaurietiškų rankdarbių ir antikvariato parduotuvę „Moments de presse„, jau daugeliui pažįstama. Riešinės – vienas pagrindinių dalykų, dėl kurių ji aplanko Lietuvą du kart per metus. Ji ne tik pardavinėja mūsų riešines bei knygą Sapore, taip pat organizavo Japonijoje jų mezgimo kursus praeitą rudenį.

Yuka Sudo

Jai talkinusi žymi dizainerė Akiyo Murono (literatūrinis slapyvardis – Kotomi Hayashi) Lietuvoje vieši pirmą kartą. Prieš porą metų gavusi iš Yukos I.Juškienės knygą „Riešinės”, ponia Akiyo susisiekė su autore, atsiuntė jai savo knygą „Beads Knitting”, o šiemet atvyko pati.

Akiyo Murono

Ponia Aldona, juokavusi, kad yra vienos knygos mezgėja, turėjo progos susipažinti ir pabendrauti su tos knygos autore, o ši – pasigėrėti meistriškais savo kūrinių įgyvendinimais.

Susitikimas

Viešnios turėjo unikalią galimybę pasigėrėti pačiais gražiausiais mūsų riešinininkių darbais, paklausinėti apie raštus, technikas…

Susitikimas

Rudenį Yuka organizuoja mūsų riešinių parodą Tokijuje, spalio mėnesį – vėl riešinių mezgimo kursus kartu su Akiyo Murono, kuri užsibrėžusi sukurti naujus modelius specialiai jiems. Dar vienas grandiozinis su riešinėmis susijęs projektas Yukos galvoje, kol kas apie jį net baisu kalbėti, bet jei jis pavyks, pati asmeniškai rūpinsiuosi, kad Yukos Sudo vardu būtų pavadinta kokia gatvelė ar kitas svarbus objektas Vilniuje. Po Irenos Juškienės 🙂

Susitikimas{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00