Pusbrolis Nalgaras

Dėl šio įrašo man labiausiai gėda. Tai yra, dėl jo datos. Rodau megztinį, numegztą pačiomis pirmosiomis gruodžio dienomis, apie kurį tiek visiem pasakoju, bet ką gali apie jį papasakoti be vaizdo?

Pusbrolis Nalgaras

Šiame megztinyje Rūta suderino du naujus dalykus: į dienos šviesą mano ištrauktą pusbrolį Nalgarą, iki tol saugiai gulėjusį parduotuvės bibliotekos lentynoje (turiu galvoje E.Zimmermann knygoje „Knitting Workshop” aprašytą rankovės konstrukciją, atvirkštinę reglanui, todėl ir pavadinta skaitant žodį RAGLAN iš kito galo) ir naujai atvykusius TEC print siūlus.

Pusbrolis Nalgaras

Vienspalvius TEC jau pažįstame, o naujai atvykę margi smagūs tuo, jog kai kurios jų spalvos susišaukia su viespalvėm. Rūta šiame megztinyje taip meistriškai su tuo ir sužaidė: vienspalvė megztinio dalies spalva tarpais pasirodo margoje pusėje lyg vienspalvis jūros mėlis karts nuo karto įsiterptų į margą, sutrikdydamas griežtą perėjimo liniją.
 
Pusbrolis Nalgaras

Pusbrolis Nalgaras čia pritaikytas ne tokiom plačiom kimono rankovėm, o prie kūno prisitaikančiom, todėl tobulesniam gulėjimui panaudotos trumpos eilės. 

Pusbrolis Nalgaras
Rūtos Juzėnienės megztas megztinis, siūlai: TEC 23 ir TEC print 41{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00