Pelerina-spąstai

Visai neretai ką sugundau, parodydama kokį naujai atrastą modelį, įdomią knygą. Kartais pavyksta ir įpiršti kokią savo idėją, kuri degina iš vidaus, o realizuoti nėr jokių galimybių. Kitas padaro ką gražaus ir gyvent lengviau pasidaro, naujoms idėjoms vietos atsiranda.

Pelerina

Nebepamenu tikslių šios pelerinos gimimo aplinkybių, nes siūlai ir virbalai jai buvo perkami parduotuvės gimtadienio metu, o tai buvo įtempta diena!
Pamenu, kad Inga norėjo kažko šilto, nedidelio, lyg bolero. Ir tikrai tai buvau aš, kuri turėjo jai pakišti šitą knygą – S.Dahlas „Scottish Inspirations“.

Pelerina
Ingos Dirvonskytės megzta pelerina. Modelis – Tie shrug iš S.Dahlas knygos „Scottish Inspirations“. Siūlai – Ecologico Camel 110

 Pelerina

Ta nedidelė pelerina gimė per 1 sekundę (=per 2 dienas), net dvigubi švediško stulpelio intarpai nesulėtino proceso. Kurį laiką apie ją tik pasakojimus girdėjau, kokia miela, šilta, jauki… O Inga atrado dar vieną jos nešiojimo būdą – ant kaklo kaip šaliką. Tik vakar pamačiau realybėje, pafotografavau ir supratau, kad į savo pačios paspęstus spąstus papuoliau. Na, graži ta knyga, seniai ją turiu ir net kiek primiršus buvau, bet kokiu atveju nieko man iš jos nereikėjo, o dabar vis ratais einu apie ją (ji jau iš lentynos permigravo ant mano darbo stalo), o akys laksto po siūlų lentynas…ko? Tinkamų siūlų ieškodamos. Ar mažai nebaigtų mezginių ir nerealizuotų idėjų turiu?!!!

Pelerina{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00