Laikinas parduotuvės darbo laikas

El. paštas Spausdinti PDF

Vėl paskelbtas karantinas Vilniuje koreguoja MZ darbą.

Atradieniais - penktadieniais dirbame 11-18 val.,
šeštadieniais - 11-15 val.

Labai gaila, bet ketvirtadieniniai klubo susitikimai atšaukiami, kai tik bus galima rinktis, šią žinią išvysite pirmame MZ puslapyje:). Darbo laikas ketvirtadieniais vėl toks pats, kaip eilinę darbo dieną - iki 18 val.

Šį ketvirtadienį kaip tik buvo paskelbtas pasikeitimas anketomis kalėdiniams mainams. Jis įvyks, kviečiam nepraradusius ūpo atkeliauti po 17 val., kad numatytą laiką (17.30h) galėtume išsitraukti savo žaidimo partnerį ir keliauti namo idėjų brandinti;). Kas norite dalyvauti, bet negalite būti tuo metu, brūkštelkite ir atsiųskite iš anksto anketą el.paštu. Į anketą nepamirškite įtraukti savo adreso, kad jei susitikti gyvai negalėsime, dovanėlė atkeliautų į artimiausią paštomatą. O gal koks nykštukas nepastebėtas padės ją prie Jūsų durų;). Renginių, panašu, šiemet bus gerokai mažiau, kaip ir šventinių susitikimų, gali aplankyti ir slogučiai su liūdesiu už parankės, ką žinai, gal ta šilta artimo dovanėlė stipriai praskaidrins Jums tamsią žiemos dieną. O gal net padovanos Kalėdas, kaip man atsitiko su viena netikėta dovana porą metų atgal:).

Kursai parduotuvėje, deja, taip pat atšaukiami. Labai tikiuosi, kad tik atidedami:) Informuosim dėl naujų datų, kai tik bus galima.

 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti