Kartu su rudeniu ateina nauja estiška vilna:)

El. paštas Spausdinti PDF

Kaip šiandien gražiai viena mergina pastebėjo, ruduo atėjo pagal kalendorių. Na, gal kelias dieneles ir pavėlavo, bet visus privertė pagalvoti apie šiltesnius drabužius. O kartu su rudeniu atkeliavo ir labai gražus pačio einamiausio storumo estiškos vilnos Aade Long 8/2 (100g ~ 400m) papildymas. 

1-IMG 7g043

Pradeda pasirodymą natūralūs ir subtiliai rausvai rusvi atspalviai - jų šįkart įspūdingai didelė ir graži kompanija:). Prie visai naujos pereinamų spalvų sruogos idealiai tinka du šilti pilki atspalviai. Patinka šaltesnė pilka? Prašom - dar du atspalviai ir balta prie jų.

1-IMG kk7051

Šis derinukas buvo pasirodęs pavasarį ir išnyko akimirksniu kartu su obelų žiedais. Bet vilnonės obelys žydi ir rudenį;).

1-IMG 70jj52

Prie smėlinės sruogos prisitaikė ir labai įdomus melanžas, kuris anksčiau buvo pasirodęs MZ švariomis spalvomis pereinantis. Bet iš skirtingų to paties spalvyno pradžių susuktas melanžas visai kitaip atrodo!

1-IMG 7kj058

Geriausiai tą iliustruoja dvi švelnios moteriškos sruogos. Abi tų pačių spalvų - rausva-pilka-balta, bet vienoje spalvos pereina kaip akvarele nulietos, kitoje du siūliukai susukti melanžo efektui išgauti.

1-IMG 70mk61

Norintiems neutralizuoti rausvos spalvos reikalus galima papildomai pridėti margoje sruogoje taip pat esančias šviesiai pilką ar baltą spalvas.

1-IMG 70i66

Kita paletės dalis netrukus!

 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti