Seems Like Old Times

El. paštas Spausdinti PDF

1-DSC05280

Aš vasaros atėjimą pajuntu ne iš oro temperatūros, tirpstančio sniego ar besprogstančių pumpurų - dar visai ramiai gali būti sausis, bet jei ima nenumaldomai traukti vąšelis, žinau, prasideda šiltasis metų laikas.

1-DSC05346

Joks netikėtumas, kad pirmasis mano metų nėrinys - iš plonosios islandiškos Einband vilnos, ji taip ir gundė nuo pat kalėdinio pasirodymo savo spalvomis ir pūkuotais pavyzdėliais, o nuolat užsukantys turistai iš šiaurės šalių su šio siūlo šaliais vis ugnį pakurstydavo;).

1-DSC05347

Modelį išsirinkau senovinį, su lengvu retro, kaip ir pats vąšelis, dvelksmu. Ne paskutinėje vietoje buvo ir jo aprašymo lengvumas - schema, o ne penkiaaukščių nėrimo terminų rinkinukas. 

1-DSC05348

Galima buvo megzti vienspalvę ar dvispalvę versiją pasirinktinai, pastaroji man pasirodė labai jau "kaip seni laikai", išsirinkau vienspalvę - gilios sodrios žalios spalvos.

1-DSC05350

Pakeičiau tik servetėlės apnėrimą primenantį originalų kraštelį paprastesniu - vienos eilės bangelėmis.

1-DSC05353

Išskalbiau pabaigusi, siūlas kaip ir pridera jam, pasipūtė ir pasipūkavo, bet jaučiu, iki pilno antros odos pojūčio šiai skarai reikia pašlapti lietuje, pašalti apsnigtai ir žvarbaus vėjo pučiamai - vienu žodžiu, pagyventi.

1-DSC05361

O kadangi baigta dabar, tai pradėsiu nešioti vasarą - gegužė mūsų ne kažką nuo lapkričio skiriasi, tiek pat ir lietaus, ir sniego;).

1-DSC05366

Skara nerta iš Einband 1763, modelis - "Seems Like Old Times".

 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti