Nauji siūlai ir mezgimo priemonės

Patys šviežiausi atvykėliai į parduotuvę:

prym
Pirmasis – rinkinys mezgėjai, į kurį įeina dviejų skirtingų dydžių trumpi pagalbiniai virbalai pynėms megzti, didelis žiogelis akių surinkimui (idealus ten, kur reikia palikti atviras akis ir po to jas sumegzti, pvz., kaklui) ir ant virbalo užmaunamas eilių skaičiuoklis. Neįsivaizduoju geresnės dovanos (nebent pridėjus siūlų kamuoliuką ar raštų knygą;)) pradedančiai mezgėjai…
Per vidurį – skaidraus akrilo „mezgimo lėlė“, aparatėlis storai (8 akių) apvaliai virvelei megzti. Ir adatų bukais galais rinkinys – mezginio susiuvimui.

regia
Naujos Regia spalvos. Viršuje – juoda su raudonais, mėlynais brūkštelėjimais ir pilka (akmuo), kurioje įvairių pilkų atspalvių dryžiukus skiria vienus nuo kitų juodai baltų spalvų raštelis. Apačioje – Galaxy color, nuostabiausia kosminė serija, siūlai nudažyti taip, kad bemezgant susidaro raštas, primenantis planetų žiedus: tokios kojinės pradžiugins ir jauną, ir nebe tokį jauną žvaigždėto dangaus gerbėją…

regia

Dar viena naujiena. Ne tokia nauja laiko atžvilgiu, bet super aktuali ir iki šiol retai pasitaikanti Lietuvoje: Jūratės Lukoševičiūtės sukurti virbalų ir vąšelių dėklai.

virbalu-deklas
Tai pats idealiausias virbalų saugojimo būdas! Susidedi juos poromis pagal dydžius į atskirus skyrelius, viršutinė dalis uždengia galus, neleisdama virbalams išslysti, paskui tokį prikrautą dėklą susivynioji

virbalu-deklas
ir gali dėti į stalčių, mezginių pintinę ar lagaminą atostogoms (nežinia gi, ko gali prireikti!!!) – viskas gražu, kompaktiška, patogu.

deklas
Mažesni dėklai skirti vąšeliams, kojininiams (5) virbalams ar valiniams virbalams (į priekines kišenėles sudedami virbalų galai, o į gilesnę vidinę – valai),  daug papildomų kišenyčių visokiems mezgėjai būtiniems daikčiukams: virbalų dydžių matuokliui, žiogeliams, žirklutėms ir pan.

virbalu-deklas
Kam labai pasiseka, gali gauti ir savo vardinį dėklą 🙂

virbalu-deklas
Dvi eilės kišenyčių leidžia į šį dėklą susidėti ir virbalus (į tolimesnes ir didesnes), ir vašelius (priekines, maženes)

virbalu deklas
Negaliu visų nuotraukų sudėti į šį straipsniuką, telieka intriga, užsukite į „Mezgimo zoną“ patys apžiūrėti visų variantų!

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00