Kovo paslaptis – 2

Kristi Geraci  „2010 March Mystery sock“  2 dalis.
Bijau, kad būsiu paskubėjus su siūlų pasirinkimu nuo pat pirmos dalies… Nes pasižiūrėjus kitų mezgėjų įkeltų antros dalies nuotraukų, jau ne terakotinė kojinė atrodo geriausiai, o tos, šviesių spalvų, man taip nepatikusios pradžioje. Mat antroje dalyje kiauros pynės gražiai perėjo į gryną kiauraraštį…, kuris ant margų siūlų tiesiog pradingsta. Tokia jau ta kovo paslaptis paslaptinga, jog ir niekam be manęs gali neatsiskleisti (mat aš mezgu ir matau, kaip tobulai raštai pereina vienas iš kito – tas labai gerai matosi…schemoje)

„Pasiskolinau“ nuotraukai storiausią šeimoje rastą koją, kad ištemptų kojinę ir geriau matytųsi raštas. Hm, įdomu, ar ką įtikins nuotrauka, po kuria dar reikia prirašyti, kad gražu, nes plika akimi to nesimato…

march-mystery-2

Nusivylusi rezultatu, nusprendžiau, kad gali būti ir toks, tiesiog tik man vienai matomas grožis. Perdėm paslaptingas. Bet nuėmusi mezginį nuo storiausios kojos ir padėjusi ant paprasto balto (t.y., atspausdintos schemos) lapo buvau maloniai nustebinta taip netikėtai ėmusio ir atsiskleidusio rašto. Gal ši kojinė ne nešiojimui ant kojos?..

march-mystery-2{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00