Scarf No. 3

Šios skarytės dizainerė mėgsta numeruoti savo modelius, todėl pavadinime parašiau jos originalų pavadinimą. Mano mezgimo gyvenimo istorijoje ji būtų šalikėlis Nr. 2, nes yra tik antroji, išbandyta po populiariojo „Sophie Scarf” modelio.

Mažos skarelės jau pramynė visai nemažą taką į mūsų garderobus ir man, mylinčiai ripsą, kokiam pirmam dvidešimtukui ar trisdešimtukui, tos populiariosios versijos ir užteko. Ypač, jei mezgame iš margo siūlo ar deriname kelias spalvas – jos dailiai susijungia paprastame tekstūriniame rašte, vienodai gerai atrodančiame abiejose pusėse, kuris yra ir pakankamai minimalistinis, kad nekonkuruotų su spalvomis.

Bet vienspalviam modeliui aš jau pradėjau ieškoti tekstūrinės įvairovės ir mano akį patraukė šalikėlis, megztas raštu, pažįstamu nuo vaikystės. Mes jį naudodavome megztiniams, kad būtų ir truputį aptemptas, ir ne per daug, nes šis suartas vagas primenantis raštas švelniai, bet raiškiai sutraukia mezginį – lyg jį suklostuoja :).

Tekstūriniam puriam raštui ir mielumui prie kaklo – pats švelniausias Cashmere Queen kamuoliukas. Rudeninio dangaus spalvos.

Skarelė megzta iš Shoppel-wolle Cashmere Queen 4375, modelis – „Scarf No. 3

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00