Virbalų dydžių matuokliai

Pataikyti virbalų dydį yra didelė dalis būsimo mezginio sėkmės. Jų numeriai taip ir taikosi nusitrinti ar kitaip pasislėpti, o kur dar močiutės palikimas be jokių skiriamųjų ženklų – visus į savas lentynėles sudėlios virbalų dydžių matuokliai, daiktas iš tiesų nepamainomas bet kuriame mezgimo krepšyje!

Be jau anksčiau pristatyto Addi virbalų dydžio matuoklio, gavome dar porą KnitPro modelių. Žali ir balti eglutės žaisliukų formos bumbulai ne tik patogiai tilps nedidukėje kišenėlėje, jie gali tapti ir vienais gražiausių (naudingiausių tai garantuotai) tikros mezgančio žmogaus eglutės papuošalų ;).

Raudonos formos mezgėjų tarpe paplitęs termometro vardu virbalų dydžių matuoklis be pagrindinės funkcijos (skylučių virbalams) turi papildomą padidinamo stiklo intarpą su raudonai pažymėtais 10 cm ir 4 coliais – kad kuo lengviau suskaičiuotume, kiek akių telpa į nurodytą atstumą.

Prie jų prisišliejęs dar vienas naudingas daiktas – dideli žiogeliai akims laikyti, nuo kurių paskui labai lengva akis tiek perverti, tiek permegzti, kaklas tai būtų ar kišenė.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00