Mezginio žymekliai ir eilių skaičiuoklis

Mezginių žymekliai yra vieni tų skoliniautojų mėgstamų daikčiukų, kurių nuolat pasigendame prireikus. Todėl ir MZ nuolat jais pildo savo lentynas :).

Iš juvelyrikos skyrelio atkeliavo saldainiukai ir Delfto porceliano karuliai (turiu galvoje vaizdą, ne medžiagą), patogiai supakuoti į mažas piniginytes, kad kuo ilgiau pas mezgėjus užsibūtų ir visada būtų po ranka ;).

Atkeliavo ir mūsų darbinis arkliukas – mažus žiogelius primenantys plastikiniai žymekliai, patys universaliausi, nes juos ir į mezginį įsegsime, ir ant virbalo užmausime. Gera žinia, kad šalia įprastų jau žalių ir violetinių spalvų rinkinio atkeliavo naujas – labai gaivių žalių ir geltonų atspalvių, tikras pavasaris mezgimo krepšyje :).

Taškuotas rausvas daikčiukas šalia žymeklių, savo skaičiais-akytėm skersuojantis į lentynos draugus – eilių skaičiuoklis. Spaudžiate po kiekvienos eilės mygtuką viršugalvyje ir niekada nepasimesite, kur esate, tereiks žvilgtelk tam taškuotam mezgimo pagalbininkui į akis. Šonuose – vietoj ausyčių – nunulinantys rezultatą (ar jį pakeičiantys) ratukai.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00