Ryškiausi ir populiariausi

Patys populiariausi metaliniai KnitPro virbalai yra Zing serijos – lengvo, tvirto ir spalvoto aliuminio, kuris nesilanksto, kaip paprastas minkštas, yra lengvi rankose, patogiai slysta, nei stabdydami mezginį, nei taikydamiesi išslysti patys ir palikti atviras akis vienas mūšio lauke, turi vidutiniškai smailų galą, kas pasiteisina su beveik visais siūlais ir raštais. Spalvos – atskira kalba, pasirinkti pagal gražumą gal ir nepavyks, nes spalva susieta su virbalo dydžiu, bet užtai virbalų matuoklis nebebus reikalingas pirmos mezgimo pagalbos paketėlyje – virbalas apie savo dydį iš tolo praneš tam tikra spalva ;).

Pats rimčiausias papildymas atkeliavo 80 cm (2 mm, 2,25 mm, 3 mm, 3,25 mm, 3,50 mm, 4 mm) ir nenuostabu, nes šie virbalai gali būti priskirti prie pačių universaliausių. Jei nesibijote traukioti kilpų iš perteklinio valio (magic loop), su vienu šiuo dydžiu ramiai nusimegsite vidutinio dydžio megztuką be jokių siūlių.

Pritrūkom ir trumpų, kaklams bei kepurėms skirtų, 40 cm ilgio virbalų, jų papildyme atkeliavo 2 mm, 2,25 mm, 2,50 mm, 3,25 mm bei 3,75 mm dydžiai.

Ir dar truputis šiobeito: 60 cm 3,25 mm, 120 cm 2,25 mm, 150 cm 5 mm.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00