Lengvam raštų sekimui

Magnetinė lentelė raštams sekti yra bilietas į vieną pusę – pradėjus ja naudotis ir supratus, kad mezgimo greitis padidėjo kone dvigubai (akims nebereikia gaišti laiko ieškant, kurioje schemos vietoje esame), kelio atgal nebėr :).

Tą supranti tik pabandęs, o kadangi nemažai mezgėjų neleidžia sau pirkti „nereikalingų” dalykų, prie kurio priskiria ir šį pagalbinį priedą, noriu atkreipti į jį ypatingą Kalėdų senelių žvilgsnį. Šventės arti ir tokia dovana labai stipriai pagražins jūsų mylimos mezgėjos gyvenimą ;). Kitais metais ji jau dovanos tokias draugėms, supratusi, kad gal ko ir nereikia, bet tik ne šitos lentelės ;).

Tinka bet kokiems raštams – kiauraraščiams, žakardams, riešinėms su karoliukais.

Patogiai užsegama baigus darbą, ji turi dvi spaudes pasvyrimo kampui reguliuoti, patogią užsegamą kišenėlę nugarinėje dalyje ir rašiklį pasižymėjimui. Schemą laiko magnetinė juostelė su keliais pagalbiniais magnetukais, o jei jų pasirodytų per mažai (reikia sekti kelias schemos vietas vienu metu), galima prisipirkti papildomų juostelių bei mažų magnetukų.

Lentelės būna mažos (mažesnės nei A4 formato) ir didelės, turim abiejų dydžių. Pasirinkimui – juodos ir žaliais dryželiais.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00