Addi virbalai

Nei vienas mezgantis žmogus turbūt neprieštaraus prieš virbalų įvairovę – tai ir skonio, ir siūlo, ir nuotaikos bei mezgimo stiliaus klausimas. Vienam raštui reikia smailo ir aštraus galo, kitos rankos toleruoja be žaizdų tik bukus virbalus, slidūs siūlai lengviau einasi su mediniais, medvilnė bevelija metalą ir taip be galo – kiek žmonių, tiek projektų ir pageidavimų.

Todėl ir plečiame savo virbalų asortimentą ir pristatome naujieną MZ – metalinius Addi virbalus. Daugeliui pažįstamas ir mylimas labai kokybiškas darbo įrankis, pas mus atkeliavo valinių metalinių (be alergizuojančio nikelio!) virbalų būrys.

Virbalų ilgis – nuo 40 cm iki 100 cm – tiks daugumai projektų, juolab kad kiekvienoje ilgio atkarpoje rasite labai platų dydžių pasirinkimą: nuo 1,5 mm iki 5 mm. Dar daugiau – pats einamiausias 80 cm ilgis atkeliavo dviejų pavidalų. Auksinį valą turi tradiciškai buki šio gamintojo virbalai (visi, klijuojantys subadytus pirštus pleistrais, gaudykite!), o su raudonu valu išleista atskira serija virbalų pailgintais ir pasmailintais galiukais – nepamainomais, kai reikia suimti įveiriomis kryptimis akis ar jas kaitolioti).

Ir visų (visų!) virbalų vieta, kur valas susitinka su virbalu, yra nejuntama – ar žinote geresnį komplimentą valiniams virbalams?

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00