Kojinės – dvyniai

Kai jau turim parduotuvėje aparačiukus siūlų iš sruogų ar ričių vyniojimui į dailius keksiukus, drąsiai galime pristatinėti tokias dar ne pilnai mezgimui paruoštas naujienas ;).

Šia dailia Das Paar (75% vilna, 25% Amni Soul Eco poliamidas, 100 g ~ 420 m) sruoga ir pradedama siuntos iš Schoppel-wolle pristatymą. Sruoga ypatinga, jau pavadinimas sufleruoja, kad iš jos turėsite tikrai vienodą porą kojinių. Ją išvynioję, rasite dvi absoliučiai vienodas sruogeles, jas išsisukę (nuo tos pačios pradžios!) turėsite du gražius keksiukus ar kamuoliukus dviems kojinėms ir nebereikės sukti galvos, kiek ir ko nuvynioti nuo šimtagraminio kamuoliuko, kad antra kojinė būtų panaši į pirmąją kaip dvynys, o ne tik kaip brolis su sese ;).

Pasipildėme pasibaigusia spalva (Azorų anticiklonas), lentynoje Jūsų laukia daug didesnis pasirinkimas. Ir ne tik šios rūšies kojininių! Gamintojas pakartoja tuos pačius spalvynus grynos merino vilnos pavidalu Life Style siūluose, todėl jei sugalvosite nusimegzti prie kojinių priderintą skarelę, kepuraitę, pirštines ar net megztuką, nebus jokių kliūčių :).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00