Šilumos karalienė

Vilna iš Farerų salų – Sirri 5/2 (100% vilna iš Farerų salų, 100~ 250m) pas mus buvo taip seniai (ypač pasiilgti natūralūs jos atspalviai), jog galime vėl pristatinėti kaip naujieną ;). Juolab kad tarp atvykėlių tikrai yra naujienų – akylesni šio siūlo gerbėjai tikrai pastebės, kad tokios geltonos spalvos pas mus dar nebuvo!

Dažytai šio siūlo kolekcijai būdingos ryškios švarios spalvos, kurios vilnos tekstūros dėka virsta skambiomis, o ne banaliomis flomasterinėmis. Jų būrelį papildėme pačiomis būtiniausiomis (be ryškios šiltos geltonos) – raudona, juoda ir tamsiai mėlyna. Tų spalvų pirmiausia ieško mezgantys šiltas pirštines, o šį siūlą norintys nusimegzti labai šiltas pirštines ir renkasi dažniausiai ;).

Bet jei su dažyta Sirri vilna labai didelės bėdos dar nebuvo, tai natūralių atspalvių nebuvo likę nei sruogelės. Užtat dabat jos turi visą atskirą krepšį – pačių gražiausių avyčių spalvų :), Nuo šviesiai pilkos iki tamsiai rudos, beveik juodos. Beje, į tą natūralių spalvų eilutę nuotraukoje įsimaišiusios dvi dažytos (gerai įsimaišė, tiesa ? 😉 ), labai į kompaniją šioms tinkančios. Tai juoda ir tamsiai ruda. Taip, pastarųjų yra net dvi – natūrali ir dažyta. Niuansų mėgėjai įvertins ;).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00