Storas, šiltas, efektingas ir labai labai greitai :)

Baigiam siuntos iš Garnstudio pristatymą pačiu storiausiu vilnoniu siūlu SNOW/ESKIMO (100% vilna, 50g ~ 50m). Teneglumina Jūsų toks dvigubas pavadinimas – kompanija pakeitė to paties siūlo vardą ir pereinamu laikotarpiu gali pasitaikyti abu etikečių variantai – siūlas abejais atvejais yra vienas ir tas pats.

Mezginiai iš jo gaunasi šilti, stori, labai raiškūs ir… labai greitai ;), Dalia pasakojo juokelį iš mūsų, mezgėjų, pasaulio. Viena moteris dūsauja: „Mano problema yra ne ta, kad aš perku per daug siūlų, o kad juos perku greičiau nei mezgu”. Tai naujieji siūlai yra tokie, kuriuos drąsiai gali rinktis, rimtai šiai problemai užspaudus. Jie mezgasi jei ne greičiau nei perkasi, tai daugmaž vienodu tempu ;). Jei Jūs nesate iš tų apdairių skruzdžių padermės, prisiminkite Snow/Eskimo netikėtai šalčiams užklupus – naują šiltą kepurę ar pirštines susiveiksite per vakarą. Ir dar šaliką per kitą – jei pasiieškosite ilgesnių serialų fonui ;).

Šis siūlas nėra naujiena MZ, bet tiek daug spalvų (tiek jau žinomų papildymo, tiek visai naujų) mes dar niekada neturėjome :).

Subtilių niuansuotų atspalvių gerbėjai, lakoniško monochromo mylėtojai ar ryškių spalvų išsiilgę gurmanai – visi ras sau atspalvius prie širdies ;).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00