Storesnė merino vilna

Kam Drops Baby Merino siūlas patinka savo švelnumu, bet norėtųsi visko greičiau ir storiau, prašom – Drops Merino Extra fine (100% merino vilna, 50 g ~ 105m). Ta pati merino vilna, tik dvigubai storesnė, turinti pirmos klasės Oeko-Tex® sertifikatą, reiškiantį, jog vilna yra gaminama be jokių žalingų chemikalų ir tinkama patiems mažiausiems nešiotojams.

Kaip ir plonąją versiją, šį siūlą rekomenduojama megzti tampriai ir nenaudoti minkštiklių skalbiant. Užimtus tėvus skubu nuraminti – su skalbimo mašina šis pluoštas draugauja puikiai, bet jei norėsite daiktą ilgiau nešioti ir labiau pasaugoti, prisiminkite Eucalan, su kuriuo skalbti bus taip pat paprasta, kaip mašina ;). Sutaupysite tik vandenį, energiją ir ilgiau džiaugsitės savo (ar artimo žmogaus) rankų darbu.

Apvalus siūlas gražiai ir tvarkingai atrodys lygiame mezginyje bei raiškiausiai atskleis įvairius tekstūrinius raštus. Spalvinis pasirinkimas tikrai nenuvils nei vieno, o papildyme – kaip ir kiekviename šios siuntos siūle – yra ir žavių naujienų. Merina extra fine naujienos rudeniškos – rūdžių spalvos lapai ir riešutai. Šokolade ;).
O pilkai žalsvai rusvas papildymas rodo, kokios spalvos iškeliauja greičiausiai 🙂

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00