Begaliniai deriniai

Ne kartą kartu su kojinių mezgėjais džiaugėmės, kad visi tradiciniai 4 gijų kojininiai siūlai (tokie populiariausi) yra puikiai derinami tarpusavyje. Kadangi šimtagraminis kamuoliukas yra paskaičiuotas didelei vyriškai kojai, o kojinės mezgamos toli gražu ne tik tokioms, tai neišvengiami yra paties įvairiausio kiekio galiukai. Žodis neišvengiamas paprastai turi neigiamą prasmę, bet šiuo atveju yra tikra dovana kūrybingoms sieloms – kojinės iš likučių jau spėjo užkariauti gerą dalį kojininio mezginių pasaulio.

Savaime suprantama, kad pačioje pradžioje „likučių“ reikia nusipirkti, o paskui jau jie ima nevaldomai daugintis ;). Pas ką dar plantacijos neužderėjo, kviečiame „sėklų“ kolekcijos pradžiai pasidairyti lentynose – jei megsite ne iš vieno gatavo, o kelių suderintų kamuoliukų, tai ir likučių turėsite greičiau, daugiau ir gausiau ;).

Parduotuvėje mes nuolat tuo užsiimame – dėliojamės kartu pačius įvairiausius derinius, kurių iš tiesų yra begalybė. Iliustruoju savo mintis tik kelias deriniais iš dviejų paskutinių Opal kolekcijų ir tikiuosi, kad mano pasėtos „sėklos“ duos labai gražių ir visai netikėtų žiedų pačiuose įvairiausiuose mezgimo krepšiuose. Šiltos ir gražios kojinės, savaime suprantama, niekam gyvenimo nepagadino, bet mezgimas visų pirma yra apie kiek kitas materijas – kūrybą.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00