Lengva vilnos priežiūra

Ką dar iki šiol gąsdina vilnos priežiūra (nors šiaip ją kaip ir labai mylėtų ;)), primenu, kad pas mus rasite patį draugiškiausią ne tik šiam pluoštui, bet ir jo naudotojui skalbiklį ;). EUCALAN yra priemonė, kuri tausoja tiek vilną, tiek gamtos išteklius, tiek mūsų laiką ir yra be galo skalsi (didelio 500 ml butelio nuotraukoje užtenka 100 skalbimų!) – tiesiog nėra nei vienos priežasties jos nemylėti :).

Primenu, kad į 4 l šilto vandens tereikia įpilti 5 ml (arbatinis šaukštelis) priemonės, pamerkti ~ 30 min vilnonį daiktą ir… ištraukti. Nereikia nei makaluoti, nei trinti, nei – svarbiausia! – skalauti. Nugręžiam mėgstamu būdu (jei naudojatės skalbimo mašinos centrifūga, neviršykite 800 apsukų) ir paguldom džiūti. Daugelis gamintojų specialiai apdirba vilną, kad ją būtų galima skalbti mašina ir užimti šiuolaikiniai žmonės nepervargtų. Sutikite, čia dar lengvesnis (ir tikrai vilnai draugiškesnis!) priežiūros būdas!

Šalia bekvapio skalbiklio, gamintojas siūlo dar keturis kvapus, kurių labai nemėgsta tos, kurių vardo prie mezgėjų nevalia ištarti garsiai. Žmonės tuos kvapus, atvirkščiai, mėgsta ir jūs galite rinktis, kuo kvepės jūsų mezginiai – levandomis, eukaliptu, greifrutu ar jazminais.

Naujoje siuntoje pasipildėme dideliais buteliais eukalipto ir greifruto kvapų Eucalan skalbikliais bei mažais (100ml) levandomis kvepiančiais buteliukais. Pastarieji yra ypač puikus daiktas pridėti prie megztos dovanos. Ar išbandyti naują kvapą :).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00