Marga medvilnė

Pirma lininė kregždė nepaiso patarlių išminties ir tikrai pranašauja pavasarį. Ką ten pavasarį – vasarą, juk mezgantys žmonės, kad su laiku suspėtų, visada yra vienu sezonu priekyje ;).

Marga, minkšta, skalsi, puikiai dėvima ir be galo maloni liesti Schoppel-wolle medvilnė Zauberball Cotton (100% ilgo pluošto graikiška medvilnė, 100g ~ 420m) yra, buvo ir, tikiuosi, bus vienu mylimiausiu pasirinkimu šiltojo sezono mezginiams.

Ilgais spalviniais perėjimais dažytas siūlas gali kiek skirtis kamuoliukuose (nes toooks ilgas perėjimas į vieną nesutelpa ;)), bet visos spalvos yra tokios gražios, kad nemechaninis jų pasikartojimas suteikia mezginiams meniškumo aurą ir yra tikras džiaugsmas akims – tiek mezgančio, tiek nešiojančio ir jį matančių.

Norintys susikurti savus perėjimus, lengvai gali žongliruoti skirtingais spalvynais, o jei šių pritrūktų (ar spalvų per daug pasirodytų 😉 ), į pagalbą ateis tokios pat sudėties ir metražo monochrominiai Cotton Ball. Jie dažyti lengvais perėjimais vienos spalvos ribose ir labai sėkmingai gali veikti vieni, kai norisi nei margo, nei grynai vienspalvio, ir būti puikiais margų kamuoliukų kompanjonais pačioms originaliausioms kūrybinėms idėjoms įgyvendinti. Du spalvynai jau prisitaikė nuotraukose prie margųjų, randate?

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00