Keliaujanti paveikslų galerija

Wunderckleks (75% vilna, 25% suyrantis poliamidas, 100g ~ 450m) yra kojininiai siūlai, sukeliantys priklausomybę. Pabandai vieną spalvyną, kitą, norisi dar ir dar… Ir nenuostabu – kam nepatinka stebėti, kaip iš po tavo virbalų gimsta abstraktūs nuostabių spalvų paveikslai? Jokio pasikartojimo, jokio mechaninio spalvinio žingsnio – tą garantuoja siūlų gamybos technologija. Numezgamas ~ 20 cm pločio gabalas (maždaug tokio pločio yra kojinė), jis nudažomas rankomis, paskui išardomas ir siūlai susukami į tokius stebuklingus kamuolius, kurių kiekvienas dovanos jums nepakartojamą mezginį ir atradimo džiaugsmą su kiekviena akimi!

Shinkyo tiltas atkeliavo pirmą kartą pas mus šį rudenį gryno merino pavidalu ir lentynose labai trumpai teužtruko (nors keliavo ne kartą!) – tokios nuostabios spalvos nepaliko abejingų. Šį pavasarį (beveik ;)) tas pats spalvynas pirmą kartą rodosi kojininiu pavidalu! Ir ne, Aušra nenusimezgė savo skaros per savaitę, tiesiog naujieji kamuoliukai įsitaisė trumpam prie jos siūlydamiesi nusimegzti kojines į komplektą.

Ilgai nesisiūlė – Vilma jau beveik baigia savo porą, nuo kurios aš kaip išsižiojau, tai iki šiol sunkiai susičiaupiu ;).

Pavasarį pranašaudami atkeliavo ir pasibaigę Vyšnių žiedai:

Ruošiames pavasarinei sėjai kartu su Burokėliais ir piktžolėmis, vasarą buria Žolynų ragana ir vėl atplaukė Titanikas. Paskendęs viename istorijos vingyje, pas mus jis kursuoja reguliariu (beveik ;)) maršrutu ;).

Ir atplaukė ne tuščias, su savimi atgabeno mums dar dvi labai gražias naujienas – Žaliąją arbatą ir Fuji šviesas.

2 komentarai apie “Keliaujanti paveikslų galerija”

  1. Aš taip pat negaliu atitraukti akių ir rankų nuo šių siūlų. Į juos gerą žiūrėti, o megzti norisi nesustojus, kad kuo greičiau pamatytum meną 🙂

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00