Pasiilgote spalvų?

Pradedam kraustyti dėžes iš Schoppel-wolle nuo vieno gražiausių siūlų – Zauberball Crazy (75% vilna, 25% suyrantis poliamidas, 100g ~ 420m). Šie kamuoliukai yra tikra spalvų terapija (Aušra su Židrone man pritaria 😉), du spalvas keičiantys siūliukai susukti į vieną bendrą melanžą, kuris kaip burtų lazdele dvigubina ir trigubina spalvinių efektų kiekį, nelygu, kuri spalva su kuria susitinka. Kamuoliukai tokiu būdu nebus identiški, kaip ir mezginiai iš jų, bet bus įdomūs, netikėti ir džiuginantys akį. Kojinių iš vieno kamuoliuko mechaniškai vienodų tikrai nesitikėkite, jos bus panašios viena į kitą kaip brolis su sese, abu skirtingi, bet tų pačių šaknų ir kiekvienas nepakartojamai gražus.

Siūlo sudėtis ir lengva priežiūra leidžia megzti iš jų VISKĄ, o gamintojo naudojama ekologiška sintetika išnyks iš Žemės paviršiaus be pėdsakų per penkerius metus be šviesos ir oro.

Ko pritrūkom karantininę žiemą? Skanių Bandelių su cinamonu, grafiškų juodai baltų Domino viražų, romantiškų pasibuvimų Devintame danguje ir svajonių apie Vakarėlius sode.

Ir žinoma, pasigedome spalvų – ryškių, švarių, džiaugsmingų. Todėl kviečiam Mažą lapiuką ir Tropines žuveles vietoj vakar tegu ne persirengėlių pasirodymu, bet pilnomis keptuvėmis blynų jau išprašomos žiemos ;).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00