Opal Ocean

Prieš parduotuvės uždarymą ir didžiąsias metų šventes matėsi labai aiškios tendencijos – kojinės (tiek sau, tiek į Kalėdų senelio maišą) ir šalikai. Šalikų pamačiau ne tiek daug (pasirodykit!!!), bet kojinių – tikrai užtektinai, kad būčiau tikra, jog nauja Opal kolekcija – Opal Ocean (75% vilna, 25% poliamidas, 100g~425m) – tikrai pradžiugins ne vieną mezgėją;).

Ši kolekcija skirta atostogoms prie jūros, ramios ir audringos, banguotos išdykėliškam šokinėjimui ir tykios žydrame užutekyje. Stebite virš galvos šokančius debesis, gėritės tolumoje mirgančiais žiburėliais ir keliaujate mediniu molu tolyn…

Tai ne tik smagios asociacijos pačiame žiemos viduryje, šios spalvos dar ir puikiai įsipaišys į daugelį garderobų, net pačių konservatyviausių vyriškių, kurie kojinių nori, jiems megzti norinčių taip pat netrūksta, bet spalvinis margumynas gąsdina būsimus nešiotojus, o juodas vienspalvis kamuoliukas visai neįkvepia mezgančio žmogaus. Tai štai jums puikus kompromisas – viename kamuoliuke nerasite daugiau keturių spalvų ir tos visos giminingos:).

Aštuonių spalvų kolekciją sudaro dvi kiek skirtingo dizaino grupės. Lengvai pataškuotas ketvertas viršuje ir smulkiais dryželiais lyg šviesos blikais ant bangų marginta ketveriukė apatinėse nuotraukose.

Ir visos – visos! – puikiai draugauja tarpusavyje, todėl derinkite, kaip patinka, rinkite į vieną porą visus mėgstamiausius jūrinio gyvenimo atributus ir svajonių atostogų kojinės jūsų!

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00