Paskutinės minutės džiaugsmas

Šis siūlas – Zauber Perlen (100% merino vilna, 100g ~ 400m) – yra džiaugsmas visiems kūrybiškiems žmonėms , žiūrintiems į siūlus kartu su šių vėrinių kūrėju ponu Schoppel’iu kaip į dažų indelius, iš kurių gali sukurti visą spalvotą pasaulį. Prieš Kalėdas šios „apyrankės” gali paskutinę minutę išgelbėti idėjų pristigusį Kalėdų senelį, nes ar į mezgimo krepšį, ar ant rankos, tikrai tiks ir džiugins,

o jei ką, išardę pakuotę, galėsite greitai labai originaliai pasipuošti eglutę ir pamojuoti šios idėjos autorei Kristinai, švenčiančiai Kalėdas tolimojoje Naujoje Zelandijoje :).
Naujas papildymas aprūpino mus ne tik pasibaigusiais spalvynais, bet ir atsivežė į kompaniją visai naują rausvai baltą vėrinį – Tulpių maniją.

Labai smagu pristabdyti naujienų pristatymą (bet tikrai ne naujienas, nenutrūkstamu srautu keliaujančias į MZ) tokia kūrybinga ir originalia gaida ir palinkėti visiems įkvėpimo ir naujų idėjų ateinančiaisiais, didelio kūrybinio džiaugsmo ir daug laimingų valandų čiuopiant, gaminant, kombinuojant ir svajojant savo spalvotas siūlines svajas.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00