Marga merino vilna

Life Style (100% merino vilna, 50g ~ 155m) yra greitais (beveik kaip kojininiai, kurių to paties Schoppel-wolle gaminamų tarpe rasite lygiai tokių pat spalvynų, jei kartais norėtumėte susikomplektuoti ;)) spalviniais perėjimais margina švelniausia vilna. Dėl tokio dažymo ir minkštumo ji ypatingai tinka smulkiems aksesuarams jautriausioms ausims, švelniausiems kaklams ir gležniems pirštukams. Vaikiški megztukai bus ne tik labai gražūs, bet ir puikiai nešiosis bei nekandžios nė paties didžiausio jautruolio :). Suaugusiems tinka nemažiau!

Specialiai šeimyniniam Vilmos komplektui atkeliavo Aitrus vynas (nes visi karantininiai jos megztiniai vienaip ar kitaip su šiuo tauriu gėrimu susiję ;)), o su juo – Sodininkas mėgėjas vasaros svajoms, Kivi kokteilis tai pačiai nuotaikai palaikyti ir Blautopfas, pavadintas šaltinio Pietų Vokietijoje vardu, virtualioms kelionėms ;).

Nuotraukoje ištikimas šio siūlo ambasadorius Tumas demonstruoja naują mamos numegztą kepurę su mažu baktusiuku ant kaklo. Kepurė ši, smagiomis spalvomis marginta iš išorės, viduje turi vienspalvį įdėklą ir tai puiki idėja visiems, besijaudinantiems dėl šalčio ir košiančio vėjo.

Rasos Balčiūnaitės megztas komplektėlis sūneliui iš Life Style 2184magic (Piktas nykštukas).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00