Uždaryta

Kai prieš keletą metų su sūnumi buvome Paryžiuje, labai juokėmės pamatę už vieno žymaus turistinio objekto sargo būdelės lango užkištą pluoštą lentelių: „Pietų pertrauka”, „Darbo laikas”, „Laikinai uždaryta” ir tarp jų „Streikas”, lyg jis būtų toks pats kasdienis dalykas kaip pietūs ar nuolatinės darbo valandos (neabejoju, paryžiečiams tas juoko nekėlė, bet mes buvom tik turistai ir su šituo reiškiniu pavyko per trumpą buvimo laiką nesusidurti). Dabar mes vėl traukiame užrašą „Uždaryta. Karantinas” kaip paryžiečiai „Streiką” ir nebesijuokiame.
Niekam Lietuvoje turbūt nepranešiu naujienos, kad visos nebūtinos parduotuvės dėl karantino yra uždarytos iki kitų metų sausio 31 dienos. Sprendimas buvo numatomas ir lauktas, bet vis tiek trinktelėjo kaip kūju.

Žiniasklaida džiugiai praneša, kad daugelis įmonių antrajam uždarymui pasiruošė daug geriau nei pavasarį, kuris buvo tikra ta žodžio prasme perkūnu iš giedro dangaus. Turbūt ne tik įmonės, geriau pasiruošėme mes visi – jau supratome, kad jei ant durų kaba užrašas „Uždaryta”, tai mes vis tiek galime pabelsti (internetu ar telefonu, žinoma) ir labai tikėtina, kad jos atsivers. MZ uždarymas reiškia, jog kurį laiką nebus galimybės pačiupinėti siūlų kamuoliukų, susidėlioti gražiausius ir netikėčiausius derinius iš to, kas guli lentynose, ir pažiūrėti – savomis akimis, ne ekrane – ar mus džiugina toks variantas, susitikti bendraminčius ar tiesiog smagiai paplepėti apie mezgimą ir ne tik. Bet nors tikra internetinė parduotuvė dar pakeliui, veikia pavasarį suimprovizuota karantino parduotuvė, kurioje rasite didžiumą pasiūlos ir mes Jums pristatysime reikiamus siūlus ar mezgimo priemones į artimiausią paštomatą, pašto skyrių ar suorganizuosime bekontaktį perdavimą, o jei ko nerasite, visada galite pasiklausti puslapyje, FB, el.paštu info@mezgimozona.lt ar skambinti telefonu 867643668.

Parduotuvės naujienų skyrelyje bus reguliariai pristatomos atvykusios naujienos (jos vyko ir vyks!), taip nuolat matysite vis naujus dienoraščio įrašus, kurie, tikiuosi, pasitarnaus įkvėpimui ir šiek tiek pravers langelį į kitus, taip pat uždarytus, pažįstamų mezgėjų namus, todėl nebesant galimybės nusifotografuoti su naujienomis parduotuvėje, labai labai laukiam Jūsų nuotraukų, pageidautina su istorijomis:).

Skamba kažkaip makabriškai, bet karantino mezginių konkursas, panašu, jau tampa… tradicija ;(. O kadangi šis nelinksmas periodas nusimato netrumpas, tai darysime ne vieną bendrą, o nuolat – kas savaitę nuo Naujų! Pirmas tebūna „Kalėdų senelio maišas„. Iki Trijų Karalių, tai yra, sausio 6 dienos laukiame Jūsų nuotraukų, ką gražaus iš MZ siūlų suruošėte savo artimiesiems po eglute. Žinau tikrai, kad rankų darbo dovanų šiais metais ženkliai padaugėjo, pasirodykite! O prizas, kaip ir dera tokiam konkursui;), bus žinoma, maišas.

Mano mama siuva be galo patogius ir gražius pirkinių maišus, kuriuos mes visi šeimoje (draugų rate taip pat;)) nešiojamės rankinėse ir išsitraukiame pirmoje parduotuvėje. Į tokį ir gėrimo butelį, ir knygą, ir mezginį susidėsite. Visus naujus siūlus taip pat:)).

Baigdama apie pasikeitimus norėčiau pasinaudoti proga ir padėkoti širdingai visiems už palaikymą ir paramą. Šie metai mums visiems buvo tikri amerikietiški kalneliai su nuolatiniais siurprizais, aštriais posūkiais bei netikėtais vingiais. Bet kaip ir visos krizės, taip ir ši, lyg ryški prožektoriaus šviesa ištraukia iki tol kasdienybėje ne tiek pastebimas atjautimo, supratimo ir žmogiškos šilumos bei meilės galias. Parduotuvė išgyveno pavasarines audras tik Jūsų palaikymo dėka ir mes labai stengsimės iš paskutiniųjų, kad ji išliktų ir per naujas pandemijos bangas, kad siūlai Jus pasiektų kuo greičiau, kuo įvairesni ir įdomesni, nes mezgimas, kaip ir bet kokia kūrybinė veikla, reali ypač, labai tikiu, yra didelis gėris, o streso ir įtampos kupinu metu, gėris neišmatuojamas.
Psichologai mus dabar ragina nepuoselėti neaiškių lūkesčių ir gyventi šia diena, bet aš vis tiek, šiandieną megzdama ar derindama spalvas kažkieno kito mezginiui, svajoju apie laiką, kai siūlus čiupinėsime savo rankomis ir apžiūrinėsime savo akimis, kai visos naujos klubo padovanotos kėdės bus užsėstos ir parduotuvė ūš nuo klegesio ir ore kibirkščiuojančių idėjų fejerverkų. Iki pasimatymo!

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00