Šiltas, spalvingas ir ekologiškas – pačioms gražiausioms šventinėms kojinėms

MZ pilna naujienų – tiek siūlinių, tiek virbalinių, visų pristatyti iki švenčių čia, puslapyje, nepavyks, todėl pačius nekantriausius ir smalsiausius kviečiame atkeliauti ir viską savo akimis apžiūrėti bei savo rankomis pačiupinėti, o mes bandysim rikiuoti naujienas pagal aktualumą, tai yra, ką dar galima panaudoti dovanoms. Net jei numegzti nespėsite, patys kamuoliukai yra tokie gražūs, kad tikrai pradžiugins rasti po eglute bet kurį mezgantį žmogų :). Ar užtikrins jums patį nuostabiausią laiką šiuo neįprastu šventiniu periodu besidžiaugiant spalvomis, kuris, pasibaigus mezgimui, tęsis nešiojant :).

Vienas universaliausių ir populiariausių siūlų – Crazy Zauberball (75% vilna, 25% suyrantis poliamidas. 100g ~ 420m) – dėl sudėtyje esančios sintetikos tinka kojinėms, o dėl savo gražumo ir švelnumo – tikra ta žodžio prasme VISKAM! Pirštinėms, kepurėms, šalikams, megztukams, skarelėms… Iš vieno tokio spalvoto kamuoliuko išeis klasikinis Baktusas, kurių niekada nebūna per daug, kurie visada išeina, gal šis projektas ir taps jūsų džiaugsmo ir ramybės oaze paprastai rūpesčių pilnose šventinėse dienose.

Atkeliavo visos trys pasibaigusios naujos šios sezono spalvos, o prie jų – Smėlio laikrodis, praeitų metų žvaigždė Kamufliažas ir nuolat populiari mėlynų spalvų gerbėjų krašte Pause in Blau.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00