Virbalų matuokliai bei saugikliai

Mezgimo žymekliai yra tas daiktas, kurio reikia visiems mezgantiems ir nuolat, nes jie kaip kojinės linkę išsivaikščioti savais keliais ;).

Virbalų matuokliai yra dar vienas labai reikalingas daiktas bet kokiame mezgimo ūkyje, nes tai žymės nusitrina, tai reikia nustatyti, kokį dydį paveldėjome iš močiutės… Atkeliavo drambliukai, kuriais ne tik išmatuosite visus savo virbalus bei vąšelius, bet ir patogiai paskaičiuosite, kiek akių telpa 10 cm kvadratėlyje drambliuko pilve, o po iltimi dar rasite slaptą ginklą – peiliuką siūlui nupjauti. Pastarasis daiktas yra labai reikalingas skraidant. Dabar šis poreikis kiek užsibuvęs ant žemės, bet jis kantriai lauks mezgimo krepšyje, kol mes vėl išskleidim sparnus  🙂 . Švenčių proga atekliavo virbalų matuokliai eglutės bumbulų pavidalu – žali ir balti. Mažučiai, telpantys net į piniginę, nepamainomi patogiam instrumentų organizavimui.

O kojinių ir pirštinių mezgėjų džiaugsmui ir jų penkių virbalų bei mezgamų akyčių saugumui apsauginės tūtos. Vienas vamzdelis yra tiesiog atsarginiams virbalams laikyti, o kiti du turi skylę, pro kurią išlenda mezgamas daiktas. Virbalai ir mezgamos akys tuo tarpu saugiai paslėpti kartoniniame vamzdelyje. 

Visi Kalėdų seneliai, ypač nešiojantys savo mezgėjų numegztas kojines bei pirštines, nepraeikite pro šalį!

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00