Tos pačios panelės kita suknelė

Kalėdos ir visa žiema – citrusinių vaisių metas. Ta proga pasirūpinome, kad net vonioje nepritrūktumėte šio kvapo skalbdami savo mezginius :). O kas pasiilgo vasaros, saulės ir karščio – tesirenka levandas. 

Eucalan skalbikliai švenčių proga truputį pakeitė išvaizdą – kamštelių spalvą ir etiketes. Labai noriu atkreipti į juos Kalėdų senelių dėmesį. Taip, taip, pasakysite, dovanoti skalbiklį tai maždaug kaip keptuvę ar kočėlą žmonai gimtadieniui, bet šie skalbikliai nėra tokie jau paprasti. Iš tiesų, juos naudojant skalbimas tiesiog… dingsta iš buities darbų sąrašų, o mezginiai gyvena daug ilgiau ir daug geriau atrodo. Jūsų mylimas mezgantis žmogus tikrai apsidžiaugs tokiu buteliuku gal net labiau nei geru vynu – skalbiklio bent jau gerokai ilgiau užteks ;), o Jūs padovanosit skalbimui skiriamą laiką malonesnėms veikloms ir jautrų požiūrį į kito žmogaus kūrybos vaisius. Mezgantys Kalėdų seneliai, pridėję mažą buteliuką prie savo megztos dovanos, bus ramūs, kad jų mezginiai nemirs anksčiau laiko nelaiminguose atsitikimuose skalbimo mašinos keliuose. Nes įpilti šaukštelį ploviklio į indą su šiltu vandeniu ir pamerkti mezginį pusvalandžiui sugebės bet kas! Po to teliks tik ištraukti jį, nugręžti ir paguldyti džiūti.

Šiuo metu turime visus gaminamus kvapus – eukalipto, levandos, jazmino ir greipfruto bei bekvapį skalbiklius, rinkitės maloniausius!

2 komentarai apie “Tos pačios panelės kita suknelė”

  1. Laba diena, kokia kaina šio skalbiklio ir svarbiausias šiuo laikotarpiu klausimas – ar įmanoma jį šiuo metu kažkaip įsigyti?

    Atsakyti
    • Didelis butelis kainuoja 12,90€. mažiukas – 4,99€. Jei norėsite, brūkštelkite el.paštu, kaip patiktų gauti – atsiimti parduotuvėje ar gauti paštomatu.

      Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00