Ąžuolinis

„Spėjau dar nulėkt ir pamedžioti gražių vaizdų :). Ąžuolo lapas man simbolizuoja ilgamžiškumą ir stiprybę, todėl šis man labai artimas motyvas galiausiai papuošė naująjį megztinį. Gražių vaizdų nuotraukoms ieškojau ant Gedimino kapo kalno. Mano atmintyje iš mokyklos laikų išplaukia vaizdiniai, kaip mes vaikai po pamokų lakstydavome po kalnus pilnomis kišenėmis gilių ir žaisdavome slėpynes. Kalnai buvo apipinti mitais ir istorijomis apie didingus LDK laikus, vaidilučių aukarus ir, žinoma, visamenančius ąžuolus. Šią vietą aplankiau po 20 metų, ir ji vis dar gniaužia kvapą… Sagos per karantiną buvo priderintos ir pirktos online būdu tiko puikiai :).”

Živilė gaudė gražius rudeninių ąžuolų vaizdus, o aš ją su nauju megztuku, kuris jai labai tiko ir viskuo džiugino, ypač nutaikytu dydžiu. Estiškai vilnai šiame modelyje gal ir  galėtume prikišti nedidelį pūkelį, kuris taikosi lengva miglele padengti pagrindinį herojų – lapų motyvą, bet labai jau tyliai, nes tas pats nedidukas pūkelis labai puošia visą megztinį ir dovanoja vilniškumo aureolę labia dailiai nevienalytei žaliai spalvai. Estiška vilna man susišaukia su šiuo modeliu savo natūralumu ir yra labai lengva ir labai šilta. Kaip tik rudeniui :).

Živilės Mažeikienės megztas megztukas ir dalis nuotraukų bei istorija. Siūlai – Aade Long 8/2, modelis – „Gnarled Oak Cardigan„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00