Gamtos dovanojamos spalvos

Daug gražių spalvų MZ lentynose gyvena, bet Isager Spinni (100% Danijoje užauginta ir pagaminta vilna, 100g ~ 610m) sunku rasti konkurentą, kokio turtingumo, įvairumo ir gražumo atspalvių šio siūlo esama! Išskirtinį koloritą jam suteikia orientacija į  natūraliais dažais išgaunamas spalvas, o tai, kad ta pačia spalva dažoma ir balta, ir pilka vilna, padvigubina pasirinkimą. Plonas siūlas gali būti mezgamas virbalais ir neriamas vąšeliu, gali būti naudojamas kaip vienas, taip ir dvigubas. Melanžai praplės spalvų derinimo galimybes iki neaprėpiamų horizontų ir visai nebūtina dėti du tos pačios rūšies siūlus – gamintojas turi visą arsenalą plonų „priedų”: Isager Silk Mohair, Alpaca 1 tik keli iš jų.

Tai, ką matote nuotraukose, yra tik maža dalis to, kas jūsų laukia MZ lentynose, bet net ir ta naujų atvykėlių dalis, sutikite, įspūdinga! Juodą spalvą paletėje turbūt turi visi siūlai, bet tokį samanų žalią ar pelynų pilkumą – toli gražu! Ar tiek geltonų atspalvių (ir čia jų tik dalis gaminamų!)…

Tradicinė violetinė ant pilko pagrindo virpa turtingais niuansais, o skanios raudonos sruogos teprimena kiekvienam pagal poreikius – pyragėlius, ledus ar žiedus 🙂 . Subtilumų ir melsvos spalvos mylėtojams – žiemos ryto spalvos.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00