ISAGER TWEED šąlantiems

Isager Tweed (70% vilna, 30% moheris, 50g ~ 200m) poreikis stipriai pagreitino naujos siuntos pribuvimą, mat Rasa ėmė šalti rankas su savo gražiuoju nertiniu, kurio rankovėms vasarą pritrūko siūlų. Vasarą tai jokios bėdos dėl to ir nebuvo, o vat atėjus rudeniui teko susirūpinti… MZ, aišku, nes gi negali ramiai gyventi ir dirbti lyg niekur nieko, kai kažkam šąla rankos! 

Provokatorė siūlų sruogelę viens du ir atsiėmė, bet ilginti rankovių labai neskubėjo, tokiu, kokiu matote ant žolės patiestą, grožiu ir toliau sau švytravo po visas šventes, kol vienoje gal penkios viešnios maldavo parduoti. Dedam riebius pliusus Noro spalvoms, autorės meistriškumui ir fantazijai bei tam gražiam iš Danijos atkeliavusiam tvidui 🙂 .

Rasos nertinio spalva iš abiejų pusių pasičiupo po draugę į kompaniją – ir tamsesnę violetinę, ir šviesesnę bei ryškesnę rožinę, šios dar būrį natūralių rusvų prisikalbino… Be juodos ir pilkos bei mėlynų atspalvių mes sunkiai sezoną išgyventume, tai čia kaip ir privalomoji dalis 😉 , šiltos žalios poreikis stipriai išauga tikrai žolei nuvytus, tai ir ji papildė atvykėlių kompaniją, ir ne viena, o gaivų turkį į parankę įsikibus. Viską vainikuoja auksinė lapų šviesa – labai jaukiam rudeniui su mezginiu 🙂 .

Pirmoje nuotraukoje – Rasos Bacevičienės nertinis iš Isager Tweed Wine su Noro Flower Bed  1299 kvadratu viduryje. Nuotrauka autorės.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00