Sąmokslo teorija

Kad jau priėjom prie kojininių siūlų, tai reikia pristatyti ir kitas naujienas. Populiarusis Zauberball Crazy (75% vilna, 25% gamtai draugiškas poliamidas, 100g ~ 420m) šį sezoną turi tris naujas spalvas.

Pirmoji, pavadinta garsaus filmo Föhnlage (Alpių kriminalas) vardu, uždavė man kriminalo vertą mįslę, prie kurios galėtų prisiplakti ir kokia sąmokslo teorija. Kaip sakykite, galėjo gamintojas, numatyti, kokią palaidinę aš nusimegsiu sau vasaros pradžioje ir sudėti visas jos spalvas į vieną kamuoliuką??? Kitas spalvynas – Peizažų kaita – taip pat man labai tiesiogiai siejasi su mano peizažų pasikeitimu vasario mėnesį kelionėje, kurios metu gavau pabandymui mažytį šios spalvos kamuoliuką, kuriuo nuspalvinau toje pačioje kelionėje  radėtų kojinių pirštukus. Kažkokios labai asmeniškos naujienos man šiemet išpuolė…

Apie trečią – Indigo – spalvyną tą patį turbūt galės pasakyti kiekvienas, kurio spintoje yra nors viena pora džinsų. O naujus draugus į MZ atlydėjo senbūvis Kelrodis, nes be jo viens du kelią pamesi.
Spalvingų istorijų!

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00