Naujienų sezonas atidarytas!

Mezgėjų neapgausi, tegu ruduo ir bando paskutinį kartelį apsimesti vasara, jie jaučia ore tvyrančias gerąsias vibracijas, reiškiančias, jog ateina megztinių ir kitų šiltų daiktų metas,  o su juo ir ilgi vakarai mėgstamam užsiėmimui…:)

Ta proga MZ pilna pačių gražiausių ir įvairiausių naujienų, iš kelių šalių atkeliavusių ir besigrumdančių už geresnę vietą lentynose ;). Pirmoji siunta atkeliavo iš Schoppel-wolle, tai ją ir pradedam kartu kraustyti :). O kadangi dienos šiltos ir vasariškos, pradedame nuo medvilnės. Kai kam ji bus pats tas ir žiemą šiltose patalpose, kai kam – jaukiu apatiniu sluoksniu, o gal kas bus nusiteikęs iš anksto pasiruošti kitai vasarai ;).
Schoppel-wolle Zauberball Cotton (100% graikiška medvilnė, 100g ~420m) jau mažai kam reikia pristatinėti, siūlas šis daugelio išbandytas ir pamiltas. Labai skalsi, puikiai atrodanti ir net smagiai besimezganti (nepaisant toookio plonumo 😉 ), ši medvilnė dažyta ilgais spalviniais perėjimais, o kompaniją jai palaiko pusiau vienspalvė Cotton Ball (ta pati sudėtis ir metražas).

Šiam sezonui pagamintos trys naujos spalvos ir visos jos MZ :). Sutapimas (?), kad vasaros pradžioje atkeliavę kamuoliukai taškėsi visomis vaivorykštės spalvomis, o dabartiniai švelnūs kaip vasaros saulėlydis.

Toks visai rudeniškas (nepaisant pavadinimo) naujasis spalvynas.
Pirma pavasario diena. Atkreipkite dėmesį į tolimiausią kamuoliuką – be šalia esančių kitų, jis lengvai apsimestų Senąja Roma. Užuomina, su kuo sudėti pastarosios likutį? 😉
Rugpjūtį prie jūros primena kiti kamuoliukai – Lauko ekperimentas. Spalvynas labai labai mums sukurtas, tiesa? 😉

Dar vienas – iš nakties ir rūkų: Skrydis į mėnulį. Ketvirtas kamuoliukas – vienspalvis juodas – kaip čia buvęs, jei norėtųsi viską užbaigti (ar pradėti) juoda gaida.

Atkeliavo ir senų gerų pažįstamų papildymas – Išnykstantis vaizdas ir Banko paslaptis.

Juodas vienspalvis kamuoliukas atkeliavo ne vienas – kartu su šviesiai šiltu pilku ir džinsine mėlyna.

Labai norėčiau pasigirti, kad visa ši švelni ir skaidri spalvinė nuotaika specialiai dabartiniam laikui užsakyta, bet tiesa yra ta, jog daugelio spalvų reikia ilgokai palaukti iš gamintojo, todėl jei nužiūrėjote kokį mylimuką nuotraukose, nedelskit. 😉

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00