Amžina meilė

Tik MZ atsidarius (prieš 11 metų) aš net nedvejojau, kad asortimente būtinai turi būti patys pirmieji Regia kompanijai Kaffe Fassett sukurti siūlai – šis dizaineris yra didelė mano meilė nuo gerokai senesnių laikų. Iš pirmų jo sukurtų siūlų mezgiau kojines, mama mezgė vaikams baktusiukus su viltimi, kad mezginiai mūsų spintose gyvens ilgiau nei siūlai lentynose. Šis menininkas nuolat bendradarbiavo su Regia ir kūrė vis naujas kolekcija, ir nesvarbu, kiek gražių ir įdomių siūlų būdavo MZ, jos visos atkeliaudavo pas mus, nes toks originalus koloristas yra labai retas ir labai brangintinas reiškinys. Todėl ir pati naujausia šio dizainerio sukurta siūlų serija Regia Design line by Kaffe Fassett (75% vilna, 25% poliamidas, 100g~420m) jau MZ lentynose:).

DSC06232

Šį kartą netolygūs dryžiukai (kaip tik jų ir nelabai kojinėms turime;)), kuriuose pirmu smuiku groja spalva! Tą patį sako ir pats dizaineris, pastaraisiais metais dirbantis su kolega Brandon Mably, kai jų paklausia, kokios srities menininkams jie savo priskiria. „Nesvarbu, kokią medžiagą mes naudojame”,- sako menininkai,- „mes kuriame spalvomis”.

IMG 291ll6 2

Sekantys Kaffe Fassett kūrybinius kelius (kuria jis pačiomis įvairiausiomis priemonėmis ir tekstilėje toli gražu neapsiriboja mezgimu), nesunkiai atpažins menininkui būdingą spalvyną. Visi šeši kamuoliukai skirtingi, bet kartu sudaro nuostabią kolekciją. Idėja šeimyninėms kojinėms po eglute?;)

IMG 279ff4 2

Iš apačios aukštyn – Sutemų spalva, Mėlynasis aksonas, Audra ir Žarijos.

IMG 27hh97 2

Prie Šaltų spalvų ir Zebro:).

IMG 280yy0 2

Rinkitės mieliausius dryžiukus naujo sezono kojinėms!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00