Jardim

Labai labai laukta labai labai naujiena iš Portugalijos – JARDIM (45% medvilnė, 55% vilna, 50g ~ 230m). Natūralios sudėties siūlas priklauso gamintojo ekologiškai kolekcijai ir tikrai pradžiugins visus, ieškančius lengvo, nestoro ir ne per šilto, bet labai švelnaus siūlo tarpinių sezonų garderobui (tai yra ne tik ruduo ir pavasaris, bet ir lietuviška vasara bei prišildytos patalpos su mašinomis žiemą). Siūlas toli gražu nepriklauso voratinklių kategorijai, bet atkreipkite dėmesį, koks geras jo metražas! Daiktas bus lengvas ir labai mielas.

hbh

Siūlo pavadinimas įkvėptas portugališkos muzikos, o spalvos – žiemos sodo. Auksinės medetkos, ryškiai rožinės chrizantemos, švelniai rausvi jurginai ir pažįstamas saulučių geltonis. Visus tuos skaisčius vėlyvų žiedų atspalvius supa pilkai rusvi, melsvi ir violetiniai prislopinti tonai. Hmm, lietuvišką žiemos sodą greičiausiai atspindės tik ta neutralioji žemės atspalvių paletės dalis, bet visos žiedų spalvos bus labai mielos nešioti tiek šiltuoju metų laiku, tiek kaip brangus vasaros prisiminimas šaltuoju…

IMG 1jj405 2

Šis Jardim spalvyno dvylipumas tikrai nenuvils nė vieno – nei gaivių, skaidrių spalvų išsiilgusių, tiek neutralių tonų mylėtojų.

IMG 13ll91

Spalvos niuansuotos ir taip dera tarpusavyje, jog šaukte šaukia kokio spalvoto megztuko – dryžuoto, žakardais marginto ar iš spalvinių blokų sukonstruoto.

IMG 13ll97 2

Vilna ir medvilnė skirtingai ima dažą, todėl siūlo spalva ne plokščia, o turtingai melanžinė.

IMG 1kk408 2

Švelnumas siūlo leis naudoti jį ir patiems didžiausiems jautruoliams, o skalsumas patiks visiems!

IMG 14jj21 2

Žiemą, kaip matote nuotraukose,

IMG 14yy55 2

keičia vasara 

IMG 141gg3 2

ir vėl atgal – toje gamtos misterijoje dalyvauja visas gausus 26 spalvų rinkinys.

IMG 1399kk 4

IMG 1420ff 2

Aš šį siūlą išbandžiau praeitais metais, nusimezgusi lengvą beretę (ji kaba parduotuvėje, galite ir apžiūrėti, ir apčiupinėti),

IMG 0101 medium2

ir tokiai nemenkai nesunaudojau net vieno kamuoliuko!

IMG 5182 medium2

UŽtai Rimutė, nusipirkusi šiuos siūlus tiesiai iš dėžės švarkeliui, vakare nieko nelaukus ėmėsi megzti pavyzdėlius. Vienas siūlas pasirodė per liaunas, du – gerai atrodo, bet gal per sunkus? O norėjosi tokio puošnaus ir lengvo… tokiais atvejais vaistas vienas – moheris. Išsirinko giminingą spalvą ir vakare jau gavau žinutę, kad taip. Ir mane smalsumas pagavo, beretės likutį su violetiniu Isager Silk Mohair sukombinavau – taip pat guli lentynoje, išsirinkite, kuris variantas jūsiškis;).

DSC05435{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00